dobreprogramy dla Windows 8 z logowaniem i komentarzami

dobreprogramy dla Windows 8 z logowaniem i komentarzami

dobreprogramy dla Windows 8 z logowaniem i komentarzami
Redakcja
21.12.2012 15:06

Tuż przed Świętami przygotowaliśmy jeszcze jeden mały prezent gwiazdkowy dla użytkowników systemu Windows 8: dużą aktualizację naszej oficjalnej aplikacji w Windows Store, która przynosi możliwość logowania oraz komentowania publikacji.

Aplikacja dobreprogramy to „przedłużenie” naszego portalu w interfejsie Modern UI, czyli jeszcze jeden sposób na bycie na bieżąco z aktualnościami, programami, labem oraz blogiem. W atrakcyjnej graficznie formie, z wykorzystaniem obecnych w nowym interfejsie Windows 8 wodotrysków, zapoznać się można z aktualnościami oraz listą najważniejszych ostatnio zaktualizowanych programów. Dostępne są także wszystkie ostatnie recenzje i testy sprzętu w naszym labie, a także najnowsze wpisy ze strony głównej bloga. Aplikacja pozwala również przeszukiwać katalog oprogramowania dostępnego do pobrania z naszego portalu. Szukać możemy nie tylko w samej aplikacji, ale dzięki integracji z systemowym wyszukiwaniem — także z poziomu ekranu Start lub dowolnego innego miejsca w systemie.

Obraz

Najnowsza wersja przynosi długo wyczekiwane przez Was komentarze. Właśnie o nich najczęściej wspominaliście w swoich recenzjach oraz mailach. Od dzisiaj można już przeglądać komentarze do wszystkich publikacji dostępnych w aplikacji, a także dodawać nowe. Aby komentowanie miało sens, wprowadziliśmy także opcjonalne logowanie. Oprócz tego standardowo, jak przy każdym kolejnym wydaniu, poprawiliśmy szereg błędów, a także usprawniliśmy niektóre aspekty aplikacji — między innymi czytelność czcionek.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja dobreprogramy dostępna jest w polskim Windows Store naturalnie bezpłatnie. Zapraszamy do korzystania z niej i dzielenia się uwagami, mile widziana także konstruktywna krytyka :-) Jeśli nasza aplikacja się Wam spodobała, prosimy o ocenę i komentarz również w samym sklepie Windows. Aplikację nadal będziemy sukcesywnie rozbudowywać o kolejne funkcje — czekamy na Wasze sugestie!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)