dobreprogramy na żywo #27 – już dziś o 18:00 komentujemy najciekawsze wydarzenia

dobreprogramy na żywo #27 – już dziś o 18:00 komentujemy najciekawsze wydarzenia

dobreprogramy na żywo #27 – już dziś o 18:00 komentujemy najciekawsze wydarzenia
Redakcja
22.04.2015 13:58, aktualizacja: 22.04.2015 18:50

Jak zwykle w każdą środę zapraszamy do oglądania oraz dzwonienia do naszego programu nadawanego na żywo z redakcji portalu dobreprogramy. Kolejny odcinek już dzisiaj o 18:00, a w nim subiektywne komentarze do najciekawszych bieżących wydarzeń.

Google chce ze wszystkich stron zalać nas powiadomieniami, a oprócz tego próbuje opanować kolejną „działkę” Internetu, tym razem mobilnego. Valve też wykonuje kroki mocno wątpliwe, wprowadzając pośredni przymus do płacenia za wielką cześć funkcjonalności platformy Steam. Czy to już dyskryminacja czy po prostu model na biznes? W końcu nie tylko Microsoft zauważył – lepiej późno niż wcale – że mikropłatności to przyszłość internetowych zarobków. Przyjrzymy się też odkrytej właśnie wielkiej luce w zabezpieczeniach, która na łopatki kładzie każdy serwer Windows, a wszystko przez jedno zdjęcie, i to nawet niekoniecznie nagie.

Te i inne tematy poruszymy w trakcie naszej dyskusji, a Was zapraszamy do czynnego udziału i dzwonienia do nas za pośrednictwem Skype. Nasz login to dobreprogramypl, każdy może wypowiedzieć swoją opinię – zapraszamy do polemiki z nami lub nawet proponowania nowych wątków rozmowy. Na wszystkich, którzy zadzwonią czekają portalowe upominki. Zachęcamy także do udziału w naszym czacie, który udostępnimy tutaj w trakcie trwania programu.

W poprzednim odcinku rozmawialiśmy o dominacji Google i jego kłopotach z Komisją Europejską i nowej wersji Chrome oznaczonej numerem 42, a także o wycieku nowej kompilacji Windows 10, wprowadzeniu opłat za YouTube i wirusach szyfrujących nasze dane dla okupu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć, polecamy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (165)