WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościDoNotSpy10

DoNotSpy105.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DoNotSpy10 to niewielka aplikacja, która umożliwia szybką zmianę wszystkich istotnych ze względu na prywatność użytkownika opcji dostępnych w systemie Windows 10. Dzięki niej możemy wyłączyć elementy śledzące, a także odroczyć automatyczne aktualizacje, aby te były instalowane w innym czasie.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze: wystarczy ją zainstalować, uruchomić, a następnie wybrać elementy do wyłączenia i zatwierdzić. Program na początku sugeruje wykonanie punktu przywracania systemu – warto wykonać tę operację, aby w razie problemów przywrócić system do poprawnego działania. Wśród ustawień dostępnych w aplikacji znajdziemy m.in.:

odraczanie automatycznych aktualizacjiidentyfikator reklamowy użytkownikapobieranie danych dla asystenta Cortanadostęp do kamery, mikrofonu, kalendarza i informacji o koncieautomatyczną telemetrię instalację sterowników z Windows Updatezbieranie informacji wprowadzanych danychopcję wyłączenia synchronizacji z innymi urządzeniamiwyłączenie wyszukiwarki systemowejwyłączenie mechanizmu Wi-Fi SensePo wyborze odpowiednich opcji wystarczy je zatwierdzić, a następnie ponownie uruchomić komputer – od tego momentu Windows 10 nie będzie już zbierał tak wielu informacji na nasz temat. Uwaga: niektóre aplikacje (w tym wbudowany w system Windows Defender) mogą traktować program jako zagrożenie. Jest to fałszywy alarm.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.315 ocen
Twoja ocena
ProducentpXc-coding
Liczba pobrań34 056
Data aktualizacji9 sie 2020
Rozmiar pliku1.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)