W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy DRM: The Videogame – darmową, zręcznościową strzelankę 2D, w której oprócz zwykłych umiejętności zręcznościowych trzeba będzie wykazać się dużą odpornością na wszelkiego rodzaju wybuchy czy tez potężne eksplozje światła i kolorów z ekranu naszego komputera.

bEUnSxzF

Gracz porusza się niewielkich rozmiarów pojazdem po statycznej planszy starając się realizować klasyczny scenariusz dla tego typu pozycji polegający na jak najszybszym wybiciu wszystkich wrogich jednostek przy minimalnych stratach własnych i dotarciu do jak najdalszych układów.

This is DRM: Death Ray Manta 2012 Trailer

Gra stawia raczej na liczbę obiektów mogących nas strącić niż na sztuczną inteligencję przeciwników. Gonią oni ciągle za nami, a głównym problemem jest nie tyle ich zbijanie, co przedzieranie się przez kolorowe odłamki, pociski oraz iluminujące obłoki nie tracąc przy tym z oczu swojego statku.

bEUnSxzH

Głównym założeniem autorów projektu było przedstawienie czy tez przypomnienie tego, co było niegdyś kwintesencją wideogier „poprzedniej epoki”. Najlepszym dowodem na to jest całościowa oprawa graficzna DRM: The Videogame, która tworzy z tytułu pewnego rodzaju hołd dla starych produkcji.

Trzeba też przyznać, że twórcy wycisnęli z palety barw chyba wszystko, co tylko możliwe. Gra emanuje kolorami wciągając nas przy tym w swój specyficzny klimat. Plansze są przygotowane starannie, a w tle słychać prostą muzyczkę.

Poziom trudności jest dość wygórowany, co może z początku odstraszyć mniej wprawionych graczy, ale co by nie mówić gra emituje ciepłe barwy, nastraja pozytywnie i dostarcza przyjemnych wrażeń.

Grę DRM:The Videogame można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

bEUnSxzN

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (8)
bEUnSxAD