Drones – grywalna i wymagająca zręcznościówka na weekend

Drones – grywalna i wymagająca zręcznościówka na weekend
14.10.2017 12:57
Drones – grywalna i wymagająca zręcznościówka na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Drones - tytuł rodzimej produkcji przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

Grę stworzyło dwóch bardzo młodych programistów - Krystian i Marcin - aspirujących do zostania w niedalekiej przyszłości twórcami gier indie. Ukazanie się ich pierwszego tytułu Drones w Google Play spełniło ich wielkie marzenie o opracowaniu i opublikowaniu własnego dzieła oraz niewątpliwie przybliżyło w dążeniu do postawionego celu.

Drones to dynamiczna platformowa zręcznościówka 2D ze zdecydowanym naciskiem na przewidywanie, szybkie myślenie i rzecz jasna samą zręczność. Zasady rozgrywki jak również samej mechaniki gry są bardzo proste. Pozycję zdecydowanie możemy przypisać do tych bardzo łatwych w opanowaniu, ale niezwykle trudnych do przejścia. Dotykając ekranu wywołujemy ruch w górę sterowanego obiektu, bez dotykania zaś statek szybko spada i rozbija się.

Drones: Gameplay Trailer

Akcja gry zazwyczaj dzieje się bardzo dynamicznie, wrogie obiekty atakują szybko z prawej nie dając graczowi w zasadzie chwili wytchnienia. W trakcie gry, oprócz samej zręczności, bardzo potrzebna będzie umiejętność szybkiego myślenia, błyskotliwość, ale także spore pokłady cierpliwości, ponieważ każde niepowodzenie będzie skutkowało rozpoczynaniem zmagań od nowa.

Z każdym kolejnym układem droga jest coraz trudniejsza, a przed bohaterem stawiane są coraz bardziej brawurowe zadania. Obiekty, które należy omijać, przybierają coraz większe rozmiary i występują ze zwiększoną częstotliwością. Przedarcie się na drugi koniec planszy będzie z czasem wydawać się prawie że niemożliwe.

Tytuł, pomimo swej prostoty prezentuje bardzo wysoki poziom trudności potrafiąc mocno wciągnąć i zapewnić kilka dłuższych chwil dobrej zabawy.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)