r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

drupe – Contacts. Your way

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji

drupe – Contacts. Your way to narzędzie, które ma uprościć i usprawnić wykonywanie połączeń z naszymi kontaktami za pomocą różnych, posiadanych w telefonie programów.

Galeria programu

Największą zaletą drupe jest jego minimalizm oraz prostota. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja będzie widoczna na ekranie w formie 4 kropek przy lewej krawędzi ekranu. Ich położenie możemy modyfikować, zmieniając zarówno stronę jak i wysokość na której będzie umieszczony skrót. Aby Go aktywować, wystarczy prosty gest.

Główny ekran aplikacji składa się z dwóch kolumn. Po lewej widnieją ulubione kontakty, po prawej wspierane aplikacje kontaktowe oraz kalendarz i mapy. Ich układ możemy edytować z poziomu ustawień dodając bądź ukrywając wybrane usługi. Nawiązanie akcji polega na przesunięciu wybranego kontaktu na ikonę aplikacji, dodatkowo drupe podpowiada nam dostępne dla danego kontaktu interakcje. Program posiada także drugą zakładkę, w której znajdziemy ostatnio wykonane połączenia, a także klasyczną wyszukiwarkę u dołu ekranu. Aplikacja obsługuje również przypomnienia o wykonaniu telefonu w oparciu o czas oraz ze względu na naszą lokalizację.

Niestety obecnie jeszcze nie wszystkie połączenia działają dobrze. Czasem czas oczekiwania na uruchomienie konkretnej aplikacji z poziomu drupe bywa dłuższy niż gdybyśmy to zrobili w standardowy sposób. Dodatkowo działanie programu jest też zależne od tego czy mamy w naszych kontaktach porządek. Jednak już teraz drupe jest narzędziem wartym uwagi, zwłaszcza jeżeli komunikujemy się za pomocą wielu różnych aplikacji. Program dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kontakty na wyciągnięcie palca? Z drupe dla Androida to banalnie proste

15
OPROGRAMOWANIE 27.03.2015 | Paweł Piskurewicz

Wśród ciągle rosnących możliwości naszych smartofnów czasem można zapomnieć, że ich podstawową rolą jest ułatwianie kontaktów. Autorzy aplikacji drupe postanowili nam o tym przypomnieć tworząc aplikację, dzięki której nasze kontakty będą dostępne na wyciągnięcie palca. Największą zaletą drupe jest jego minimalizm oraz prostota. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja będzie widoczna na ekranie w formie 4 kropek przy lewej krawędzi ekranu. Ich położenie możemy modyfikować, zmieniając zarówno stronę jak i wysokość na której będzie umieszczony skrót. Aby go aktywować, wystarczy prosty gest. Główny…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.