Duża aktualizacja PUBG Mobile – dostępna nowa mapa

Duża aktualizacja PUBG Mobile – dostępna nowa mapa

Duża aktualizacja PUBG Mobile – dostępna nowa mapa
16.05.2018 12:15

PUBG Mobile, jedna z najpopularniejszych obecnie gier mobilnych, dostała sporą aktualizację, dzięki której będzie jeszcze bardziej uzależniająca, a wcześniej oficjalny emulator, który pozwala grać na Windowsie z użyciem klawiatury i myszy.

Wersja 0.5.0 PUBG Mobile przynosi sporo nowej zawartości, na czele z mapą Miramar. Pustynna mapa o rozmiarze 8&times8 km była dostępna w desktopowej i konsolowej wersji PUBG. Podobnie jak dobrze znana Erangel, stylizowana na wschodnią Europę, Miramar z latynoamerykańsko brzmiącymi nazwami zawiera sporo miast i innych śladów obecności ludzi. Granice wyznacza kanion i pasma górskie.

350246566214526913

W gęsto zabudowanych obszarach pełnych zburzonych mostów strategie wypracowane na Erlangel nie będą się już sprawdzać i gracze będą musili obmyślić nowe. Wraz z mapą do mobilnej wersji gry dostarczone zostały nowe pojazdy i broń. Wybór mapy jest możliwy przed rozpoczęciem gry – można zawsze lądować na jednej ulubionej albo losować mapę przed rozpoczęciem rozgrywki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejną nowością są Misje Postępu – zestaw zadań dla postaci na konkretnych poziomach. są to zadania typu „ukończ grę w czołówce w danym trybie” albo „wydaj określoną kwotę”. Twórcy mają widocznie nadzieję, że im więcej osiągnięć będzie do wykonania i przedmiotów do zdobycia, tym chętniej gracze będą wracać do PUBG Mobile. Jeśli wolicie grać po swojemu i po prostu dokupić wyposażenie dla swojej postaci, możecie udać się do nowego sklepu, w którym zawsze coś jest przecenione. Pojawiła się też możliwość łączenia się z graczami w pobliżu za pomocą 6-cyfrowego kodu, który podamy drużynie. Pełna lista zmian znajduje się na Reddicie.

  • Widok wyboru map, na których chcemy grać
  • Widok misji związanych z postępem gracza
[1/2] Widok wyboru map, na których chcemy grać

Gra PUBG Mobile 0.5.0 jest już dostępna, znajdziecie ją w naszej bazie aplikacji.

Emulator Tencent Gaming Buddy dla PUBG Mobile został wydany w ubiegłym tygodniu i sprawdza się bardzo dobrze. W ustawieniach emulatora można wybrać możliwości graficzne, rozdzielczość dostępną dla gry (od 720p do 4K), ustawienia silnika renderującego i tym podobne, by dopasować je do mocy swojego komputera i własnych wymagań. Ponadto emulator daje możliwość zmiany klawiszy przypisanych do akcji w grze. Domyślne klawisze są standardowe dla strzelanek – WSAD służą do poruszania się, myszką celujemy i strzelamy.

350246566214985665

Dla wyrównania szans gracze korzystający z emulatorów zostaną połączeni z drużynami, które także używają emulatorów, co nie jest zaskoczeniem. To świetne posunięcie, zniechęcające graczy do poszukiwania odpowiednio dobrego emulatora na własną rękę, zapewniające równe szanse i możliwość grania za darmo na Windowsie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)