iOSWiadomościMagazyny i gazetyDziennik Metro
Dziennik Metro ikona

Dziennik Metro1.0.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja darmowej gazety codziennej metro. Wzbogaca zawarte w nich informacja o treści multimedialne takie jak filmy czy też galerie zdjęć.

Przy pierwszym uruchomieniu program wita nas krótkim poradnikiem. Aplikacja nie należy do skomplikowanych, ale dobrze że autorzy o nim pomyśleli. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne dla nowych wersji iOS choć widać w nim też sporo inspiracji Androidem. Centralną część stanowi lista artykułów. U góry po lewej stronie umieszczono rozwijane menu. Z jego poziomu możemy zmienić kategorię, przejść do schowka (zapisane artykuły), a także ustawień. Mamy również możliwość pobrania artykułów dla archiwalnych wydań gazety.

Po wybraniu tekstu poza treścią (i dodatkami multimedialnymi) na górze ujrzymy opcje zmiany wielkości czcionki, udostępnienia artykułu oraz jego zapisania w schowku. I to właściwie tyle jeżeli chodzi o możliwości programu. W ustawieniach dodatkowo wyłączymy powiadomienia o ważnych wydarzeniach. Aplikacja jest darmowa i na chwilę obecną nie zawiera reklam. Po instalacji dostępna jest z poziomu Kiosku iTunes.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań50
Data aktualizacji27 paź 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Dziennik Metro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)