Dziś o 18:00 na żywo: czemu zmieniamy przeglądarki i gość specjalny z Opera Software

Dziś o 18:00 na żywo: czemu zmieniamy przeglądarki i gość specjalny z Opera Software
Redakcja

03.12.2014 11:21, aktual.: 04.12.2014 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z premierą nowej wersji Opery postanowiliśmy zaprosić do dzisiejszego programu gościa specjalnego z Opera Software. Porozmawiamy nie tylko o nowościach, ale też o tym, z jakich powodów użytkownicy decydują się na zmianę przeglądarki. Będzie to również świetna okazja, żeby zadać Wasze pytania i dowiedzieć się np. co z Operą dla Linuksa.

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce, dominującą pozycję na rynku przeglądarek miał Internet Explorer. Użytkownicy dali mu czerwoną kartkę i gremialnie zamienili go na Firefoxa. Ten również w momencie, kiedy jego pozycja wydawała się niezagrożona, przegrał nagle z Chromem. Czy czeka nas kolejna rewolucja? Jeśli tak, kto jest najsilniejszym pretendentem do kolejnego tytułu mistrza?

Poza tym chcielibyśmy zastanowić się nad pomysłem, który znów wraca dzisiaj do polskiego sejmu - zmuszenie operatorów telekomunikacyjnych do oferowania usługi blokowania dostępu do treści pornograficznych. Wszystko oczywiście w trosce o dzieci. Czy faktycznie takie prawo jest potrzebne i co więcej, właściwe?

O tych i innych tematach porozmawiamy podczas dzisiejszego programu na żywo o godzinie 18:00. Bądźcie z nami, dzwońcie do nas na Skype (nasz login: dobreprogramypl), a wszystkich rozmówców jak zwykle nagrodzimy. W trakcie programu oddamy też do Waszej dyspozycji specjalny czat, w którym będziecie mogli na bieżąco wymieniać się komentarzami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (368)