Dzisiaj pierwsze pytanie w konkursie z Avastem, obserwujcie diodę!

Dzisiaj pierwsze pytanie w konkursie z Avastem, obserwujcie diodę!

Dzisiaj pierwsze pytanie w konkursie z Avastem, obserwujcie diodę!
Redakcja
08.02.2017 16:09

Zapowiedziany wczoraj konkurs z diodą przy współpracy z producentem bezpłatnego programu antywirusowego Avast Free Antivirus dzisiaj staje się faktem – lada moment może pojawić się pierwsze pytanie, na które trzeba będzie nie tylko odpowiedzieć poprawnie, ale również szybko!

Przypomnijmy pokrótce zasady konkursów z diodą w naszym portalu. Każdego dnia, od dzisiaj do 17 lutego włącznie, o losowej godzinie, pojawi się jedno pytanie bądź zadanie specjalne. Pojawienie się pytania będzie sygnalizować dioda ("kółeczko" tuż obok logotypu) na stronie głównej naszego portalu, widoczna tylko w skórce premierowej Avasta. W momencie gdy pytanie będzie dostępne, dioda będzie błyskać. Macie wtedy czas do końca dnia na udzielenie odpowiedzi bądź rozwiązanie zagadki. Za poprawną odpowiedź przyznamy 500 punktów. Nie warto jednak zbyt długo zwlekać... Kto odpowie w pierwszej minucie po pojawieniu się pytania, uzyska bonus w wysokości 250 punktów. Każda kolejna minuta to jeden punkt bonusowy mniej. Warto więc nie tylko zadbać o poprawność odpowiedzi, ale również o czas jej udzielenia!

350194911414609857

W konkursie codziennie aktualizować będziemy ranking generalny, a więc czeka Was dużo frajdy i rywalizacji. Na zdobywcę pierwszego miejsca, czyli osobę z największą liczbą punktów po 10 dniach, czekać będzie wyjątkowy notebook dla graczy Dell Inspiron 7567. Drugie miejsce nagrodzimy smartfonem Samsung Galaxy S7, a uczestnik z trzecią lokatą otrzyma notebooka/tablet Lenovo IdeaPad Miix 700. To oczywiście nie koniec, bo czołowa dziesiątka zdobędzie dodatkowo kubek portalu dobreprogramy, a 100 najlepszych uczestników – roczne licencje na Avast Premier. Codziennie na osobę, która wykaże się największym refleksem (jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi) czekać będzie szybki i pojemny pendrive Kingston 64GB DataTraveler R30G2 lub headset dla graczy HyperX Cloud Headset, w zależności od poziomu trudności zadania danego dnia. Będzie zatem aż dziesięć okazji, by wygrać nagrodę tylko dzięki jednej odpowiedzi. Do każdej nagrody dorzucimy również kubek portalu dobreprogramy.

W tej edycji konkursu mamy również dla Was małą niespodziankę: przygotowaliśmy specjalną konkursową aplikację mobilną, która pomoże Wam być na bieżąco z pytanami oraz Waszą pozycją w rankingu, a także w razie czego pozwoli udzielić szybko odpowiedzi na pytanie, bez potrzeby sięgania do komputera. Aplikacja jest bardzo świeża i uruchamiamy ją jeszcze testowo, dlatego podstawowym kanałem udziału w konkursie nadal pozostaje strona konkursowa. W razie wątpliwości lub problemów prosimy więc o korzystanie przede wszystkim ze strony konkursowej. Gdzie znajdziecie aplikację? Jest ona dostępna w naszym katalogu z aplikacjami mobilnymi, w wersji dla Androida oraz iOS.

Do dzieła więc i życzymy powodzenia! Przypominamy także, że najpóźniej po udzieleniu odpowiedzi na pierwsze pytanie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu konkursu, ale można to zróbić również wcześniej na stronie konkursowej. Pierwszy ranking, a z nim pierwsze nagrody, pojawi się już jutro, krótko po północy :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (99)