r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

e-Dziennik 1.0.0.4

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla uczniów

Oficjalna aplikacja do obsługi elektronicznego dziennikiem firmy Librus. Program przeznaczony jest dla uczniów i ich rodziców, wymaga posiadania konta w usłudze e-dziennika.

Galeria programu

Program e-Dziennik zapewnia szybki dostęp do danych ucznia. Pierwszym krokiem w korzystaniu z aplikacji, jest dodanie użytkownika i zalogowanie się na nasze konto. Zabrakło wygodnej możliwość skorzystania z konta testowego. Tak aby każdy mógł na spokojnie zapoznać się z możliwościami programu i jego działaniem. Z poziomu jednej aplikacji można się logować na wiele kont. Wśród informacji znajdziemy między innymi: oceny ucznia, powiadomienia o nieobecności, informacje dotyczące dnia dzisiejszego i kolejnego, kalendarz z ważnymi wydarzeniami, tablicę informacyjną oraz inne przydatne dane. Występowanie części z nich oraz regularność aktualizacji zależy od szkoły oraz tego czy zechce udostępniać konkretne informacje.

Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w interfejs Androida. Zarówno na tablecie jak i na telefonie prezentuje się czytelnie. O nowościach informuje za pomocą powiadomień. Dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 29.11.2014 10:07

W szkołach,w których obowiązuje system punktowy, dziennik pokazuje zawsze maksymalną ilość punktów, a nie zdobytą (np. pokazuje, że mam 15/15, a w rzeczywistości mam 11/15). Problem znika po odświeżeniu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.