r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

eM Client - klient poczty, kalendarz i organizer w jednym

Strona główna Aktualności

Do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafił ciekawy klient poczty elektronicznej oferujący spore możliwości nie tylko z zakresu odbierania i wysyłania maili.

eM Client, bo o nim mowa, oferuje takie funkcje jak wsparcie dla technologii IMAP4 zarówno w trybie on-line i off-line, obsługa protokołów SMTP/POP3 i szyfrowanych połączeń SSL, import danych (e-mail i kontaktów) z MS Outlook i Outlook Express, ustawianie reguł i filtrów dla maili, szybka wyszukiwarka poczty e-mail, kontaktów i kalendarzy czy sprawdzanie pisowni.

Program został wyposażony ponadto w podręczny kalendarz, książkę adresową i listę To-do, czyli zadania zaplanowane na najbliższy okres czasu. Dodatkowym walorem aplikacji jest integracja z Skype oraz obsługa widżetów. Aktualnie autorzy pracują nad dodaniem synchronizacji kontaktów i kalendarza z usługą Google, wsparcia Microsoft ActiveSync, integrację z Facebook i zaimplementowaniem zaawansowanych ustawień Anti-Spam i Anty-Spyware.

Najnowszą wersję aplikacji eM Client 1.1.3530 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.