Email - EasilyDo Mail wreszcie na Androidzie: szybki, wygodny i inteligentny klient poczty

Email - EasilyDo Mail wreszcie na Androidzie: szybki, wygodny i inteligentny klient poczty

Email - EasilyDo Mail wreszcie na Androidzie: szybki, wygodny i inteligentny klient poczty
17.02.2017 12:55, aktualizacja: 18.02.2017 14:25

Email - EasilyDo Mail uważany jest za jednego z najlepszych klientów poczty na iOS-a, czego potwierdzeniem jest mnóstwo pozytywnych opinii w App Store. Aplikacja właśnie trafiła na Androida i podobnie jak wersja na iOS-a, oferuje tę samą szybkość, łatwość pozbywania się spamu i inteligentne sortowanie takich elementów jak śledzenie przesyłki czy lotów.

Użytkownicy Androida nie powinni narzekać na wybór porządnych aplikacji pocztowych, już systemowy Gmail jest naprawdę niezły, a mogą sięgnąć także po dobrego Outlooka czy opensource'owego K-9 Mail. Mimo tego, zawsze jest miejsce dla nowego klienta na tej scenie, zwłaszcza jeśli na konkurencyjne platformie zdobył uznanie wielu użytkowników.

Aplikacja EasilyDo pojawiła się w zeszłym roku tylko na iOS-a, ale finalnie wydana została również wersja na Androida. Teraz osoby korzystające z mobilnego systemu Google mogą sięgnąć po klienta charakteryzującego się przejrzystym i minimalistycznym interfejsem. Aplikacja stawia przede wszystkim na niezawodność i szybkość działania, czyli cechy coraz rzadkiej spotykanie w rozbudowanych aplikacjach na Androida.

350195370657408961

Mimo iż twórcy postawili na prostotę, to zadbali o kilka dodatkowych i z pewnością wartych uwagi funkcji. Email - EasilyDo Mail pozwala na zrezygnowanie z otrzymywania spamu z wybranych usług i innych niepożądanych wiadomości. Na pokładzie znalazł się również wbudowany asystent, który w jednym miejscu gromadzi pocztę o podróżach, przesyłkach czy wszystkie rachunki. Dzięki czemu możemy szybciej zarządzać ważniejszymi wiadomościami.

W kwestii bezpieczeństwa, klient EasilyDo także ma się czym pochwalić. Szyfruje on lokalnie na urządzeniu dane uwierzytelniające, wspiera IMAP i SSL, a osoby dbające o prywatność mogą odetchnąć z ulgą – wiadomości nie są przechowywane na serwerach EasilyDo. Bez problemów powinniśmy podłączyć konto z Gmaila, Yahoo, Outlooka, AOL czy innych usług pocztowych.

Aplikacja w Google Play nie jest dostępna dla Polski, ale plik APK pobierzecie z naszej bazy. Jeśli szukacie prostego, wygodnego i szybkiego klienta poczty na Androida, to jak najbardziej warto zainteresować się Email - EasilyDo Mail. Niestety zabrakło języka polskiego.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)