r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

e-Podróżnik 1.2

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Aplikacja e-Podróżnik to obszerna baza wiedzy o rozkładach jazdy autobusów (nie tylko międzymiastowych, ale też komunikacji zbiorowej w wybranych miastach) oraz pociągów w Polsce.

Galeria programu

Program oferuje bazę informacji o kursowaniu wozów ponad 600 przewoźników z całej Polski. Jej dużą zaletą jest nie tylko kompleksowość, ale też łączenie różnych środków transportu. Wyszukiwarka wbudowana w program potrafi bowiem tak zaplanować podróż, aby w planie ujęto np. przejazd PKS-em i tramwajem już w innym mieście, a wszystko pod wskazany adres. Dodatkowe opcje pozwalają na wybór typu połączenia (odjazd, przyjazd), typ przewoźnika spośród busów, kolei, autokarów i transportu miejskiego, jak również klasy podróży: szybkiej, standardowej lub wygodnej.

Drugą wartą uwagi funkcją e-Podróżnika jest możliwość zakupu biletów. Do tego celu potrzebne jest jednak konto w usłudze, które założymy albo korzystając z aplikacji, albo na stronie internetowej e-Podróżnik.pl.

Trzecia podstawowa funkcja programu to nawigacja, dzięki której podróże transportem zbiorowym mogą stać się wygodniejsze. Lista dostępnych informacji o trasie zawiera m.in. dane o przystankach, o szacowanych godzinach przyjazdu oraz odjazdu środka transportu, a także widok całej trasy naniesiony na mapę.

Program jest dostępny całkowicie za darmo, a do korzystania z najważniejszej funkcji, czyli wyszukiwarki połączeń, nie jest potrzebne konto.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
OPROGRAMOWANIE 09.03.2016 | Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.