eSky - Loty, Hotele, Samochody eSky - Loty, Hotele, Samochody 1.10.2

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania
Pobierz program
lub zeskanuj:

eSky - Loty, Hotele, Samochody to mobilna aplikacja wydana przez serwis eSky. Program pozwala znaleźć bilety w promocyjnej cenie na połączenia lotnicze, a także na wynajem hotelu lub samochodu.

Aplikacja ma bardzo duży atut w postaci obszernej bazy danych. System eSky obejmuje prawie 850 tys. hoteli, ok. 63 tys. miast, 3 tys. portów lotniczych i ok. 350 przewoźników lotniczych (w tym tanie linie, jak Ryanair lub Wizz Air) na całym świecie. Tak kompleksowa baza pozwala znaleźć dogodne połączenie lotnicze w dobrej cenie niezależnie od kierunku, do którego chcemy się udać.

W eSky - Loty, Hotele, Samochody możemy wygodnie znaleźć połączenie lotnicze. Wystarczy wskazać port odlotu i przylotu, datę, rodzaj lotu (powrotny lub w jedną stronę), wskazać liczbę osób, a także daty i preferowane godziny podróży. Możemy też sprecyzować, czy chcemy lecieć bezpośrednio bądź z jedną lub dwoma przesiadkami. Po wybraniu interesującego połączenia, możemy zarezerwować i opłacić bilet, płacąc kartą debetową lub kredytową. Przelewy internetowe wykonywane za pomocą aplikacji są zabezpieczone protokołem SSL.

Każdy bilet kupiony za pośrednictwem aplikacji eSky jest tańszy o 20 zł w stosunku do normalnej ceny. Dodatkowo, przy każdym zakupie program szczegółowo wylicza, jakie opłaty ponosimy (np. lotniskową) przy zakupie biletu. Zaletą programu jest też to, że na liście połączeń lotniczych znajdziemy sporo informacji o cenach promocyjnych.

W podobny sposób, jak bilety lotnicze, w aplikacji możemy wynająć pokój hotelowy lub samochód. Baza miast w Polsce, w których działa eSky, jest spora, co ułatwi planowanie podróży za pomocą programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!