r   e   k   l   a   m   a
reklama

e-mikrofirma 1.2.1.2

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

e-mikrofirma to niewielka aplikacja do fakturowania i ewidencji VAT dla jednoosobowych działalności gospodarczych, która udostępniona została bezpłatnie przez Ministerstwo Finansów.

Program chociaż nie należy do rozbudowanych to oferuje zestaw funkcji, które z pewnością zadowolić powinny właścicieli firm z sektoru mikro. Umożliwia on wygodne wystawianie faktur, ewidencjonowanie zakupów, tworzenie raportów kasowych, a także podgląd list z fakturami sprzedażowymi, kosztowymi i zestawień kasy fiskalnej. e-mikrofirma pozwala tworzyć bazę kontrahentów i co istotne, z poziomu aplikacji co miesiąc przygotujemy, a następnie prześlemy do Ministerstwa Finansów tzw. Jednolity Plik Kontrolny (JPK).

Aplikacja e-mikrofirma dostępna jest aktualnie tylko w wersji dla systemu Windows. Według zapewnień Ministerstwa Finansów edycje dla pozostałych platform udostępnione mają być z czasem.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 08.05.2018 18:37

Ciekawe dlaczego po takim okresie użytkowania nie ma ocen. Taki kiepski, że szkoda pisać, a może strach używać?

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane