AndroidDomInne programy dla domuEnvelo
Envelo ikona

Envelo3.9.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Envelo to aplikacja Poczty Polskiej. Ułatwia korzystanie z ich usług, a części z nich dodaje bardziej nowoczesny wydźwięk. Pozwala np. na wysyłanie tradycyjnych kartek pocztowych z poziomu naszego telefonu.

Aplikacja dzieli się na sześć kategorii: wyślij kartkę, znajdź placówkę, zamów kuriera, śledź przesyłkę, znajdź kod, znajdź skrzynkę. Sporo przydatnych narzędzi dla osób korzystających z usług pocztowych. Podczas testów wyniki z bazy danych (placówki, skrzynki) dały bardzo dobry rezultat. Wprawdzie przy skrzynkach były małe braki, ale większość występujących w okolicy znalazło się na mapie.

Główną atrakcją programu są neokartki, czyli kartki pocztowe wysyłane z naszego telefonu. Za pomocą specjalnego i dobrze przygotowanego edytora tworzymy jej wzór, wzbogacamy o zdjęcie z galerii i po uiszczeniu opłaty (popularne serwisy oraz sms) możemy wysłać kartkę, która do odbiorcy dotrze w tradycyjnej formie. Wszelkie opłaty są dostępne do sprawdzenia z poziomu aplikacji.

Envelo to bardzo dobry produkt, przenoszący tak tradycyjną instytucję jak poczta, w cyfrowe realia. Jeżeli co jakiś czas korzystanie z usług pocztowych, na pewno warto mieć ją w swoim zbiorze aplikacji. Program dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań444
Data aktualizacji17 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Envelo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)