r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

e-pity 2017 9.2.11

Strona główna Windows Dom Rozliczenia podatkowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

e-pity to program przeznaczony do przygotowywania rocznych zeznań podatkowych za pomocą kreatora, który prowadzi "za rękę" podatnika.

Galeria programu

Użytkownik wprowadza jedynie niezbędne informacje do przeprowadzenia obliczeń i wygenerowania formularzy. Program jest dość prosty w obsłudze, w wersji bezpłatnej nie ma ograniczeń związanych z ilością podatników, dla których można w ramach licencji formularze wypełniać. Program generuje najpopularniejsze formularze: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/BR PIT/TP, PIT/DS, PIT/D, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7, druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A i 16Z, PIT-19A, PIT-23, PIT-3, PIT-6, PIT-12, PIT-14 oraz dokumenty dla firm: PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, CFR-1, SSE-R, druk przelewu/wpłaty na rachunek organu podatkowego, a także oferuje darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych.

Program e-pity nie ogranicza wyboru i pozwala na samodzielne wpisanie nr KRS organizacji, której chcemy przekazać 1%. Program pozwala na wygodną i bezpieczną wysyłkę wszystkich e-deklaracji, zarówno tych wymagających kwalifikowanego podpisu, jak i autoryzowanych przy wykorzystaniu danych weryfikacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Przed wysyłką weryfikuje poprawność wprowadzonych danych oraz pozwala śledzić kolejne etapy komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów, aż do automatycznego odbioru Urzędowego Potwierdzenia Odbioru (UPO), które można otrzymać na podany adres e-mail.

Uwaga!

  • Jak zaznaczają twórcy aplikacji jest ona bezpłatna zarówno do użytku prywatnego, jak również komercyjnego pod warunkiem przekazania 1% na dowolne OPP.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wstępnie wypełniony PIT dostępny w e-pity.pl #prasówka

0
OPROGRAMOWANIE 05.04.2016 | Łukasz Maślanka

Automatyczne wczytywanie wstępnie wypełnionego PIT-a z Portalu Podatkowego Ministerstwa Finansów to już standard w aplikacji e-pity. Dzięki tej funkcjonalności coroczne wypełnianie PIT-a jest jeszcze prostsze. Z PIT PFR mogą skorzystać nie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie czy umowach cywilnych, ale także podatnicy, którzy otrzymali PIT-y z ZUS oraz biur maklerskich. Ponieważ na rozliczenie PIT-a został tylko miesiąc, warto skorzystać z PIT-a przygotowanego dla nas przez fiskusa i rozliczyć go w pięć minut w programie e-pity. Z PIT-a PFR, czyli udostępnionej przez Ministerstwo Finansów…

Dobre programy do rozliczenia PIT-ów i przekazania 1% podatku na OPP

52
OPROGRAMOWANIE 20.01.2016 | Łukasz Maślanka

Mamy dla Was listę usług i programów, dzięki którym bez problemów rozliczycie się z fiskusem oraz załatwicie sprawy podatkowe ze „skarbówką”. Dla tych, którzy płacą indywidualny podatek dochodowy, zbliża się – jak co roku o tej porze – gorący czas. Wkrótce dostaną roczne deklaracje podatkowe od księgowych, a na ich podstawie trzeba będzie sporządzić PIT-a i złożyć go w urzędzie skarbowym. Czas na to mija z końcem kwietnia. Ale podatki to nie tylko PIT-y, to też mnóstwo spraw bieżących, związanych np. z prowadzeniem firmy lub z regulowaniem opłat np. za kupno samochodu. Jak to wszystko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #160 13.02.2018 18:13

Przestrzegam was przed tym programem! do tej pory był to jedyny program, którego używałam do rozliczania i zawsze dziwiłam się, czemu wciąż muszę dopłacać, a teraz okazało się, program źle sumował koszty uzyskania przychodu i dochód (zawsze miałam więcej niż 1 stosunek pracy). najlepiej rozliczać się przy pomocy programów ministerialnych...

serwis e-file   3 #159 16.01.2018 19:23

@emil_emil:
Czy korzystał Pan wcześniej z programu e-pity? Po instalacji nowej wersji program łączy się z Pana plikiem bazy i próbuje wyświetlić dane w nim zawarte, np. dane podatników wpisanych podczas wypełniania deklaracji w ubiegłym roku. Jeśli użytkownik zakładał w ubiegłym roku hasło podczas uruchomienia programu, wówczas program poprosi o wpisanie tego hasła. Proszę się skontaktować z naszym serwisem mail. serwis@e-pity.pl lub tel. (61) 3071777 - postaramy się pomóc Panu wszystko posprawdzać i uruchomić program.
Pozdrawiamy,
zespół e-pity

serwis e-file   3 #158 16.01.2018 19:14

@czytelnik1230 (niezalogowany):
Szanowny Panie,
Po wpisaniu kwot zerowych w przychodach na PIT/B program przenosi te kwoty do pól na PIT-36. Generują się one również w wysyłanym pliku xml do e-Deklaracji. Więc PIT wysyłany jest prawidłowy. Aby wyświetlić kwoty zerowe na deklaracji należy po uruchomieniu programu zmienić w ustawieniach, aby te kwoty zerowe się wyświetlały i drukowały. Po uruchomieniu programu w oknie startowym na górnym szarym pasku wybieramy menu Plik -> Ustawienia -> Wypełnianie formularzy -> i przy opcji 'Puste pola kwot' należy zaznaczyć opcję 'wypełniaj zerami'.
Aktualnie ta opcja nie jest zaznaczona jako domyślna w ustawieniach programu, ponieważ większość użytkowników nie chciało, aby te wszystkie zera się drukowały. Przekażę jednak do naszego Działu Programowania, że zgłaszał Pan taką uwagę i postaramy się ten problem rozwiązać.
Pozdrawiamy,
zespół e-pity

  #157 12.01.2018 21:26

Żenująca jest "bylejakość" firm, Polaków i polskich programistów - żeby takie byki strzelać co roku! Nie mogę wpisać w PIT-36 ZERO dochodu, bo jak wpisuję ZERO w PIT-B we "wspaniałym" kreatorze (oknie wyskakującym - ale żeby nie było nazywa się: "dla zaawansowanych"!! a jakże!), to z PIT-B do PIT-36 NIC nie przenosi - informatyczne "null" przenosi, czyli nic! Czyli - NIE WYPEŁNIŁEŚ KWOTY DOCHODU/PRZYCHODU I KOSZTÓW!!! Skandal i jaja jakieś - firma jak Play: Wydmuszka! Żebyście nie byli sami, to w e-deklaracjach 10.0.0 jest inny BYK: nie zapisuje (cokolwiek wpiszemy) w PIT-O !! Normalnie - ...a to Polska właśnie. Ryczą wszyscy, żeby "nie czekać z PIT na ostatnią chwilę", a byki wszyscy strzelają PROSTE!!

emil_emil   8 #156 08.01.2018 17:47

Takie pytanie, program po instalacji chce hasło - gdzie mam je zdobyc ?

serwis e-file   3 #155 02.05.2017 14:52

@Krzysztof K. (niezalogowany): Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię :) Cieszymy się, że program spełnia Pana oczekiwania.

  #154 26.04.2017 17:37

Rewelacyjny program! Nadspodziewanie łatwo i wygodnie. W poprzednich latach używałem innego programu ale pomimo pierwszorazowego użycia wszystko wypełniało się intuicyjnie i bez jakichkolwiek wątpliwości.
Polecam wszystkim i dziękuję Twórcom za możliwość bezpłatnego użycia tego programu.

serwis e-file   3 #153 13.02.2017 13:37

@aq1 (niezalogowany): Program e-pity pozwala na przekazanie 1% podatku dowolnej OPP. W trakcie wypełniania deklaracji, w oknie 1% OPP pojawia nam się losowo wybrana organizacja, jednak możemy ją zmienić, klikając na "wybierz inne OPP". Pojawia nam się okno z listą OPP- jeśli nie ma tam naszej organizacji, należy kliknąć na "znam i samodzielnie wpiszę nr KRS" - wówczas pojawia nam się okno z możliwością wpisania dowolnego nr KRS, a także celu szczegółowego (np. jeśli chcemy przekazać nasz 1% podatku na konkretną osobę). W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z naszym serwisem: tel. serwisowy: 61 307 17 77 (08:00 - 16:00)| tel. awaryjny: 883 784 626 (16:00 - 20:00)| mail: serwis@e-pity.pl

Pozdrawiamy,
zespół e-pity

  #152 10.02.2017 17:39

@mario319: Czemu "bezczelne"? Ktoś zrobił potężny program, a ty nie dość, że za darmo możesz się rozliczyć to jeszcze stawiasz warunki. Dobro chorego dziecka ma dla ciebie znaczenie – wypełnij ręcznie. Proste.

serwis e-file   3 #151 01.05.2016 23:54

@wagonzal (niezalogowany):
Szanowny Panie,
Przepraszamy, ale w poprzedniej wiadomości został wklejony niepoprawny link do przeinstalowania wersji dedykowanej dla jednego OPP na naszą wersję z możliwością wpisania swojego własnego OPP.
Jeśli ktoś po raz pierwszy instaluje nową wersję e-pitów z naszej strony to od razu ma w niej możliwość wpisania własnego OPP.
Jeśli natomiast po raz pierwszy została zainstalowana wersja dedykowana e-pitów dla jednego OPP, to konieczne jest przeinstalowanie programu z linku http://download.e-pity.pl/down/setup_e-pity2015-opp-.exe
Wówczas w oknie przekazania 1% podatku na OPP będzie można kliknąć na 'Wybierz inne OPP', a następnie na dole na link 'Znam i samodzielnie wpiszę nr KRS' i wpisać swój wybrany KRS.

Z wyrazami szacunku,
Zespół e-pity.pl

serwis e-file   3 #150 01.05.2016 23:44

@DDMM (niezalogowany):
Szanowny Panie
Dane z wypełnionych i wysyłanych deklaracji są zapisane tylko i wyłącznie lokalnie na danym komputerze/urządzeniu na którym były one wypełniane. Nasza firma nie przechowuje tych danych na naszym serwerze, więc nie ma mowy o żadnym wyłudzaniu danych. Podczas wysyłki e-Deklaracji dane z deklaracji są wysyłane bezpośrednio na serwer e-Deklaracji Ministerstwa Finansów. My nie mamy w te dane wglądu i nie zapisujemy ich u siebie ze względu na bezpieczeństwo Państwa danych.

Podając swój adres do wysłania mailem UPO wyraził Pan zgodę na otrzymywanie na ten adres e-mailowy tylko samego Pana UPO oraz informacji handlowych wysyłanych przez naszą firmę, w programie wyświetliła się taka informacja po wpisaniu maila do odbioru UPO:
"Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na świadczeie usług przez e-file sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Na podany adres e-mail otrzymasz wyłącznie informacje o UPO, wersjach programu e-pity w kolejnych latach oraz nowoścach produktowych naszej firmy. Adres nie będzie nigdy udostępniany podmiotom ani osobom trzecim. Zawsze możesz wycofać swoją zgodę pisząc na serwis@e-pity.pl lub klikając w 'Wypisz się'."
Proszę zatem przysłać do nas maila z prośbą o wyrejestrowanie Pana adresu mailowego, a niezwłocznie wypiszemy go z naszej bazy mailingowej.

Z wyrazami szacunku
Zespół e-pity.pl

  #149 30.04.2016 14:52

Zaznaczyłem chcę otrzymać UPO na e-mail i okazało się, że zostałem zarejestrowany w systemie e-file. Czy moje dane wrażliwe trafiły do firmy e-file ( min. PITY)? Jak to możliwe? Czy firma wyłudza w ten sposób dane osobowe? Czy zgłosić to do prokuratury?

serwis e-file   3 #148 27.04.2016 15:21

@wagonzal (niezalogowany): Na ekranie przekazania 1% można spróbować wcisnąć jednocześnie Ctrl+Y i powinna pojawić się możliwość zmiany KRS.

  #147 26.04.2016 22:31

@serwis e-file: przeinstalowałem aplikację korzystając z podanego linka ale jak nie było możliwości zmiany KRS tak nie ma - w programie nadal widoczne banery radia zet , instalacja po usunięciu folderu efile z "Moch dokumentów" też nic nie dało.

serwis e-file   3 #146 26.04.2016 15:03

@wagonzal (niezalogowany): Program nie został pobrany bezpośrednio z naszej strony, dlatego KRS jest wpisany na stałe. Program można przeinstalować z linku: http://download.e-pity.pl/down/setup_e-pity2015-partner-df.exe Po zainstalowaniu tej nowej wersji będzie można wypełniać deklaracje i zmieniać KRS OPP klikając w oknie przekazania 1% podatku na 'Wybierz inne OPP' a następnie na 'Znam i samodzielnie wpiszę nr KRS'.

Autor edytował komentarz w dniu: 26.04.2016 15:03
  #145 26.04.2016 08:17

Jednak nie ma możliwości podania KRS na 1%
jest na sztywno ustawiona Fundacja Radia zet (na dole programu jest napis "Program ten nie umożliwia wyboru dowolnej organizacji pożytku publicznego...." , co ciekawe jeszcze w czwartek mogłem krs wpisać ręcznie jak opisano powyżej. Przeinstalowanie programu nic nie dało (pobierałem zarówno stąd jak i ze strony producenta (http://download.e-pity.pl/down/setup_e-pity2015_lpeppobierz.exe)

serwis e-file   3 #144 25.04.2016 08:37

@mario319: Nasz program umożliwia swobodny wybór OPP. Domyślnie wyświetla się jakaś organizacja, jednak można ją zmienić, klikając na „Wybierz i przekaż 1% innemu OPP z listy” – wyświetli się lista kilkudziesięciu innych OPP biorących udział w akcji e-life. Jeśli wśród nich nie ma organizacji, której chcemy przekazać 1% - należy kliknąć w „Znam i samodzielnie wpiszę numer KRS”. Wyświetli się okno, w którym będzie można wpisać numer KRS dowolnego OPP. Jeśli program został pobrany z innej strony, która ma ten nr wpisany na stałe, przesyłamy linka do przeinstalowania programu tak, aby można było zmienić ten nr. Proszę się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie - pomożemy zmienić OPP.

mario319   1 #143 23.04.2016 17:45

To jest bezczelne, nie można wprowadzić innej organizacji pożytku publicznego, najpierw jest Fundacja Agnieszka. Po wysłaniu maila do e-File otrzymałem odpowiedż o możliwości zmiany na dowolną OPP, gdy ściągnąłem wskazaną aktualizację okazalo się że wprowadzona jest Fundacje Gazelina. Nie można w żaden sposób zmienić OPP na wybraną przez siebie. Ja chcę przekazać OPP na ciężko chore niemowlę i nie mogę.

serwis e-file   3 #142 14.04.2016 12:14

@andre 362 (niezalogowany):
Domyślnie przy wypełnianiu PIT-a w oknie „Przekazanie 1% podatku na rzecz OPP” wyświetla się jedna z organizacji biorących udział w Akcji e-life (program wsparcia OPP organizowany przez firmę e-file ). Można jednak zmienić to OPP i wpisać do deklaracji swój wybrany nr KRS. Wystarczy kliknąć w „Wybierz i przekaż 1% innemu OPP z listy” – wyświetli się lista kilkudziesięciu innych OPP biorących udział w akcji e-life. Jeśli wśród nich nie ma organizacji, której chcemy przekazać 1% - należy kliknąć w „Znam i samodzielnie wpiszę numer KRS”. Wyświetli się okno, w którym będzie można wpisać numer KRS dowolnego OPP.

  #141 13.04.2016 20:11

zmarnowałem czas - NIE MOŻNA dodać własnego krs jak to jest napisane ... a szukam właśnie programu który zezwala na wpisanie swojego KRS.. widać dobreprogramy się zeszmaciły ...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.