Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę

Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę

Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę
24.09.2015 19:21

Niektórzy z Was pewnie zauważyli, że dzisiejszy wieczór na Facebooku nie wygląda dobrze. Na całym świecie użytkownicy zgłaszają problemy – albo nie mogą dostać się do strony w ogóle lub nie są w stanie obejrzeć starszych publikacji znajomych, gdyż przy przewijaniu strony nie są ładowane nowe informacje.

Problemy zaczęły się około godziny temu. Wielu użytkowników ze Stanów Zjednoczonych przywitała wtedy przykra plansza z informacją, że „coś poszło nie tak”. Oczywiście skorzystały na tym konkurencyjne platformy – na Twitterze pojawiły się wpisy Amerykanów ubolewających nad zmarnowaną przerwą obiadową, szukających alternatywnego zajęcia i wieszczących nadchodzący koniec świata.

350143176537040833

W Polsce zdarza się, że podczas przewijania strony nie zobaczymy wszystkich wiadomości. Można przewinąć kilka ekranów, ale w końcu dotrzemy do punktu, w którym już nic nowego się nie załaduje.

350143176537171905

Najwięcej informacji o awarii dotarło ze Stanów Zjednoczonych, WIelkiej Brytanii i Francji. Według DownDetector obszary, na których Facebook ma problemy, wyglądają następująco:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sytuacja wydaje się już wracać do normy i przynajmniej w Redakcji większość z nas jest już w stanie normalnie korzystać z Facebooka. Facebook na razie nie informuje o przyczynie ani skali awarii. Wiele osób jednak martwi się stanem serwisu i zdrowiem jego użytkowników, gdyż to druga przerwa w jego działaniu w tym tygodniu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)