Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę

Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę
24.09.2015 19:21
Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę

Niektórzy z Was pewnie zauważyli, że dzisiejszy wieczór na Facebooku nie wygląda dobrze. Na całym świecie użytkownicy zgłaszają problemy – albo nie mogą dostać się do strony w ogóle lub nie są w stanie obejrzeć starszych publikacji znajomych, gdyż przy przewijaniu strony nie są ładowane nowe informacje.

Problemy zaczęły się około godziny temu. Wielu użytkowników ze Stanów Zjednoczonych przywitała wtedy przykra plansza z informacją, że „coś poszło nie tak”. Oczywiście skorzystały na tym konkurencyjne platformy – na Twitterze pojawiły się wpisy Amerykanów ubolewających nad zmarnowaną przerwą obiadową, szukających alternatywnego zajęcia i wieszczących nadchodzący koniec świata.

350143176537040833

W Polsce zdarza się, że podczas przewijania strony nie zobaczymy wszystkich wiadomości. Można przewinąć kilka ekranów, ale w końcu dotrzemy do punktu, w którym już nic nowego się nie załaduje.

350143176537171905

Najwięcej informacji o awarii dotarło ze Stanów Zjednoczonych, WIelkiej Brytanii i Francji. Według DownDetector obszary, na których Facebook ma problemy, wyglądają następująco:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sytuacja wydaje się już wracać do normy i przynajmniej w Redakcji większość z nas jest już w stanie normalnie korzystać z Facebooka. Facebook na razie nie informuje o przyczynie ani skali awarii. Wiele osób jednak martwi się stanem serwisu i zdrowiem jego użytkowników, gdyż to druga przerwa w jego działaniu w tym tygodniu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)