Facebook Messenger Desktop: wkrótce nowa wersja na Electronie. Będą 2 ciemne motywy

Facebook Messenger Desktop: wkrótce nowa wersja na Electronie. Będą 2 ciemne motywy18.11.2019 17:30
Facebook pracuje nad nową wersją Messengera na pulpit Windowsa, fot. Pexels
Facebook pracuje nad nową wersją Messengera na pulpit Windowsa, fot. Pexels

Facebook Messenger prawdopodobnie już niedługo pojawi się na pulpitach Windowsów w odświezonej wersji. Chodzi o komunikator, który wstępnie zaprezentowano jeszcze podczas konferencji F8 2019, który jest wyczekiwaną nowością przez wielu użytkowników.

Jak zwrócono uwagę w serwisie Aggiornamenti Lumia, twórcy są na dobrej drodze do ukończenia odświeżonej wersji komunikatora zapowiedzianej jeszcze w maju. Bazuje ona na Electronie i w dużej mierze będzie równie funkcjonalna, co webowy Messenger. W niektórych kwestiach będzie nawet lepiej – aplikacja zaoferuje 3 motywy kolorystyczne, w tym dwa ciemne, co będzie stanowiło podobne posunięcie do WhatsAppa i nadchodzących zmian w aplikacji mobilnej na iOS-a.

Anteprima della nuova applicazione Facebook Messenger Desktop per Windows 10

Z udostępnionych informacji wynika, że nowa aplikacja Messengera pozwoli między innymi na usuwanie wiadomości, wysyłanie plików oraz ukrywanie czatów. Ponadto (względem obecnej i nieco przestarzałej edycji Messengera na desktopy), pojawią się tu także nowe emotikony, tryb pełnoekranowy i wspomniana już opcja zmiany kolorystyki.

Bieżący Messenger w Microsoft Store został po raz pierwszy wydany jeszcze w 2014 roku.
Bieżący Messenger w Microsoft Store został po raz pierwszy wydany jeszcze w 2014 roku.

Na razie nie wiadomo, kiedy instalator nowej wersji zostanie udostępniony użytkownikom. Materiały, które trafiły do sieci sugerują jednak, że program jest już w zasadzie sprawny i w ręce testerów mógby trafić w zasadzie lada moment. Wszystko wskazuje na to, że kiedy nowy Messenger zostanie już udostępniony, będzie go można pobrać zarówno ze stron Facebooka, jak i ze sklepi Microsoft Store w Windows 10.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)