Facebook wprowadza znikające wiadomości w Messengerze

Facebook wprowadza znikające wiadomości w Messengerze

Facebook wprowadza znikające wiadomości w Messengerze
Michał Sokołowski
15.11.2015 08:28, aktualizacja: 15.11.2015 11:21

Francuscy użytkownicy Facebooka odkryli w komunikatorze Messenger samoniszczące się wiadomości. Można przypuszczać, że znana ze Snapchata funkcja wkrótce dostępna będzie dla wszystkich.

Tajemnicza ikona klepsydry pojawiła się w aplikacji dla iOS oraz Androida. Zdaniem przedstawicieli Facebooka znikające wiadomości to kolejny krok, by uczynić z Messengera najlepszy sposób na komunikacje w Internecie. Póki co, jak odkryli francuscy użytkownicy, możliwe jest wysyłanie wiadomości, które zostają skasowane po godzinie.

Obraz

Obecnie z komunikatora Marka Zuckerberga korzysta aż 700 milionów użytkowników na całym świecie. To wystarczająco dużo, by stanąć w szranki ze Snapchatem, mogącego się pochwalić liczbą 200 milionów użytkowników miesięcznie. Co prawda liczba ta jest znacznie mniejsza w porównaniu do Facebooka, ale Snapchat oprócz samoniszczących się wiadomości oferuje również znikające zdjęcia, a także funkcję „Live Stories”.

Obraz

W 2013 roku Facebook zainteresowany był zakupem konkurencyjnego dla Messengera komunikatora proponując kwotę trzech miliardów dolarów. Dyrektor zarządzający Snapchata – Evan Spiegel – odrzucił ofertę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)