Fallen City na weekend

Fallen City na weekend
Rafał Szramowiat

23.08.2013 21:16, aktual.: 23.08.2013 21:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Fallen City - sympatyczną grę edukacyjną z elementami strategii oraz łamigłówki. Powstała, aby uzmysłowić ludziom, że nie zawsze warto gonić za marzeniami i wizją łatwego zarobku, a czasem lepiej zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć dookoła i zrobić coś dla otoczenia. Graczowi przyjdzie działać w zrujnowanym mieście zamieszkałym przez różnokolorowych mieszkańców.

Główny cel zabawy to oczyszczenie i odbudowanie najważniejszego budynku w danej dzielnicy, tak by móc przejść do kolejnej. Dodatkowe zamiatanie ulic oraz odrestaurowywanie innych budowli zwiększa znacząco nasz dorobek punktowy, więc również warto się tym zainteresować.

Niejednokrotnie, aby dotrzeć do końca mapy trzeba pokonać po drodze jakąś przeszkodę wymagającą posiadania odpowiedniej zdolności. Można je pozyskać poprzez odkurzanie specjalnie oznaczonych pól na planszy lub odnawiając określony budynek i zaprzęgając do pracy w nim wymaganą ilość ludków konkretnej barwy.

W zrujnowanym mieście mieszkańcy się nudzą, więc by skłonić ich do współpracy przyjdzie nam ich zabawiać, chociażby grą na gitarze. Wypada potem też dbać o ich samopoczucie, by znudzeni gdzieś nie posnęli. W dalszej części rozgrywki napotkamy rozwalających wszystko dookoła rozczarowanych życiem osiłków. Tym pomoże tylko kawa z naprędce oczyszczonej kawiarenki.

Produkcja oferuje miłą dla oka grafikę i przyjemną muzykę, a bawiąc skłania równocześnie do zastanowienia się nad tym jak funkcjonują metropolie, a także z jakimi problemami przychodzi im na co dzień się borykać.

Grę Fallen City można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Edukacyjne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)