File Access Monitor ikona

File Access Monitor1.0.2

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFile Access Monitor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

File Access Monitor potrafi monitorować i rejestrować wszelakie operacje wykonywane na plikach ulokowanych na lokalnym komputerze lub w sieci domowej.

Dzięki niemu w łatwy sposób dowiemy się kto i jakie pliki modyfikował na komputerze podczas naszej nieobecności. Narzędzie umożliwia monitorowanie i przechwytywanie takich operacji jak tworzenie, przenoszenie, usuwanie, a także otwieranie i zapisywanie plików. Ponadto pozwala ono również rejestrować dostęp użytkowników do zasobów współdzielonych i dysponuje rozbudowanym systemem filtrowania.

File Access Monitor daje możliwość definiowania lokalizacji uwzględnianych podczas działania narzędzia oraz wygodnego przeszukiwania zarejestrowanych danych. W przypadku tego ostatniego użytkownik może przeglądać historię względem wykonywanych operacji, użytkownika, procesu lub czasu, w którym były one realizowane.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań269
Data aktualizacji27 mar 2018
Rozmiar pliku4.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
File Access Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)