FlyakiteOSX3.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FlyakiteOSX to paczka narzędzi przeznaczonych do upodobnienia systemu Windows do Mac OS X. Dedykowana jest głównie dla Windowsa XP, ale można z niej korzystać także w nowszych wersjach systemu.

Instalator pakietu pozwala na określenie, które jego składniki mają zostać zainstalowane, a które nie. Co istotne, instalator dostępny jest także w polskiej wersji językowej. Program umożliwia podmianę dźwięków, kursorów czy motywów okien znanych z Mac OS X. Można również zmieniać wymiary ikon. Użytkownik ma prawo wybrać, czy chciałby korzystać z wyglądu wersji Tiger czy Panther systemu firmy Apple. Również i tutaj nadal możemy korzystać z menu Start czy dostępu do Dokumentów z poziomu paska zadań. Warto przy okazji zaznaczyć, że FlyakiteOSX działa jedynie w 32-bitowych wydaniach systemu Windows.

FlyakiteOSX w podstawowej wersji pozwala na odwzorowanie systemu Mac OS X Panther albo Tiger w Windowsie. Po zainstalowaniu pakietu, możemy skorzystać z aktualizacji albo odinstalować FlyakiteOSX, jeśli nie przypadnie nam on do gustu. Jest to stosunkowo łatwe, aplikacja nie podmienia bowiem żadnych plików systemowych.

Udostępnij
FlyakiteOSX 3.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.52 oceny
ProducentChris Kite
Liczba pobrań7 521
Data aktualizacji23 wrz 2010
Rozmiar pliku30.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)