r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

gSyncit 4.2.270

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe

gSyncit pozwala na synchronizowanie danych z Microsoft Outlook (kalendarza, kontaktów, notatek i zadań) z kontem Google.

Na tym jednak funkcjonalności programu się nie kończą, bowiem posiada on nieco więcej funkcji. Gsyncit oferuje możliwość synchronizowania danych między Outlookiem, a takimi narzędziami, jak Toodledo, Pocket Informant Online, Evernote, Dropbox, Simplenote i Nozbe. Co ciekawe, aplikacja zawiera opcję synchronizacji kilku profili Outlooka z rozmaitymi usługami (np. wieloma kontami Google).

gSyncit automatycznie dopasowuje wpisy, by zapobiec duplikowaniu podczas synchronizacji, która odbywa się w regularnych odstępach czasu (np. co godzinę, po uruchomieniu Microsoft Outlook). W przypadku utworzenia duplikatów gSyncit zawiera stosowną wyszukiwarkę, która odnajduje powielone wpisy w folderach Microsoft Outlook i likwiduje je.

Dodatkowo program gSyncit oferuje funkcję dostosowywania poszczególnych opcji synchronizacji, dzięki czemu użytkownik może mieć pełną kontrolę nad danymi (można synchronizować tylko wybrane dane zamiast całej zawartości programu Outlook). Ciekawą opcją jest także wyłączenie synchronizacji w momencie, kiedy pracujemy na laptopie przy użyciu baterii (w celu zmniejszenia zużycia energii).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.