gSyncit 5.5.130

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

gSyncit pozwala na synchronizowanie danych z Microsoft Outlook (kalendarza, kontaktów, notatek i zadań) z kontem Google.

Na tym jednak funkcjonalności programu się nie kończą, bowiem posiada on nieco więcej funkcji. Gsyncit oferuje możliwość synchronizowania danych między Outlookiem, a takimi narzędziami, jak Toodledo, Pocket Informant Online, Evernote, Dropbox, Simplenote i Nozbe. Co ciekawe, aplikacja zawiera opcję synchronizacji kilku profili Outlooka z rozmaitymi usługami (np. wieloma kontami Google).

gSyncit automatycznie dopasowuje wpisy, by zapobiec duplikowaniu podczas synchronizacji, która odbywa się w regularnych odstępach czasu (np. co godzinę, po uruchomieniu Microsoft Outlook). W przypadku utworzenia duplikatów gSyncit zawiera stosowną wyszukiwarkę, która odnajduje powielone wpisy w folderach Microsoft Outlook i likwiduje je.

Dodatkowo program gSyncit oferuje funkcję dostosowywania poszczególnych opcji synchronizacji, dzięki czemu użytkownik może mieć pełną kontrolę nad danymi (można synchronizować tylko wybrane dane zamiast całej zawartości programu Outlook). Ciekawą opcją jest także wyłączenie synchronizacji w momencie, kiedy pracujemy na laptopie przy użyciu baterii (w celu zmniejszenia zużycia energii).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!