WindowsGrafikaAkcesoria graficzneGeoSetter
GeoSetter ikona

GeoSetter3.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GeoSetter to darmowe narzędzie dla systemu Windows, które umożliwia wyświetlanie i manipulowanie danymi o miejscu wykonania zdjęcia oraz innymi informacjami zapisanymi w metadanych (IPTC/XMP/Exif) fotografii.

Program na bazie istniejących informacji wyświetla na mapach Google dokładną lokalizację, w której wykonane zostało zdjęcie, umożliwiając także ustawianie danych geograficznych w oparciu o punkt na mapie lub wprowadzone koordynaty geograficzne (długość, szerokość, wysokość nad poziomem morza). Aplikacja potrafi automatycznie uzupełniać dane IPTC i wartości wysokości poprzez pobranie z Internetu współrzędnych dla wskazanego przez użytkownika punktu na mapie. GeoSetter pozwala synchronizować zgromadzone w obrębie programu dane z trasami NMEA, GPX, PLT, Sony LOG, IGC i innymi. Możliwy jest również eksport danych do programu Google Earth.

GeoSetter z powodzeniem odczytuje i zapisuje fotografie w formatach JPEG/TIFF oraz tworzone przez aparaty cyfrowe pliki RAW - CRW, CR2 i THM (Canon), NEF i NRW (Nikon), MRW (Konica Minolta), PEF (Pentax), ORF (Olympus) , ARW, SR2, SRF (Sony) i RAF (Fujifilm), RW2 i RAW (Panasonic), RWL (Leica).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 713
Data aktualizacji22 paź 2019
Rozmiar pliku23.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GeoSetter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)