Giegieo 1.0 czyli Gadu-Gadu w Outlooku

Giegieo 1.0 czyli Gadu-Gadu w Outlooku

16.12.2009 15:33, aktualizacja: 16.12.2009 17:45

Firma CodeTwo udostępniła finalną wersję Giegieo 1.0 - darmowego dodatku umożliwiającego korzystanie z funkcji komunikatora Gadu-Gadu bezpośrednio z poziomu Outlooka.

Giegieo wyświetla w Outlooku statusy i opisy kontaktów z Gadu-Gadu. W przychodzącym e-mailu widać, czy jego nadawca jest obecnie dostępny w komunikatorze: ikonka dostępności i opis umieszczany jest na specjalnym panelu wbudowanym w wiadomość elektroniczną. Zamiast pisać odpowiedź, można szybko rozpocząć rozmowę z nadawcą bezpośrednio z okienka poczty, bez konieczności wyszukiwania kontaktu na liście Gadu-Gadu czy w Outlooku. Giegieo potrafi dołączać status dostępności również do wysyłanych e-maili, a wyłączenie komunikatora lub wybranie opcji "Ukryty" może powodować również zmianę statusu w stopce już wysłanej wiadomości.

Najnowsze, finalne wydanie charakteryzuje się większą stabilnością pracy i ulepszonym mechanizmem odpowiedzialnym za dopasowywanie kontaktów Outlooka do kontaktów GG podczas procesu importu. Ponadto Giegieo 1.0 zostało zintegrowane z popularnym lokalizatorem internetowym Zumi.pl, a także wprowadza wsparcie dla Business Contact Managera 2007.

Dodatek Giegieo 1.0 dostępny jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)