Giełda kryptowalut EXMO wkracza na polski rynek

Giełda kryptowalut EXMO wkracza na polski rynek

Giełda kryptowalut EXMO wkracza na polski rynek
Oskar Ziomek
11.12.2017 15:56, aktualizacja: 22.05.2018 13:30

Inwestycje w kryptowaluty stają się coraz popularniejsze. Zaczynając swoją przygodę z zarobkiem na wirtualnej walucie, w pierwszej kolejności odwiedzamy oczywiście giełdę. Porównując oferty różnych usługodawców, uwagę warto w pierwszej kolejności zwrócić na EXMO – znaną na świecie giełdę kryptowalut, której twórcy kładą nacisk na bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę użytkownika, który do dyspozycji dostaje wiele narzędzi ułatwiających nie tylko start z inwestycją.

EXMO rozszerza swoją działalność i od grudnia będzie dostępna także na polskim rynku. Z tej okazji serwis dostępny będzie także w języku polskim, a wśród funkcji pojawi się możliwość zakupu oraz sprzedaży bitcoinów bezpośrednio za złotówki. Może być to bodźcem, który zachęci kolejne osoby do zainteresowania się rynkiem kryptowalut i potencjalnym zarobkiem. Giełda założona została w 2014 roku i od tego czasu zdążyła dostać się do czołówki w wielu zestawieniach oraz zyskać licznych użytkowników – aktualnie wykorzystywana jest przez ponad 700 tysięcy osób.

Giełda EXMO pozwala na handel w 40 parach walutowych, w tym także tych atrakcyjnych z punktu widzenia przyszłego polskiego użytkownika: BTC/PLN oraz ETH/PLN. Wygoda kryje się także w sposobach zasilania kont, bowiem są wśród nich obsługiwane najpopularniejsze metody płatności – DotPay, Payza, MoneyPolo, CryptoCapital oraz Wire Transfer. EXMO pobiera od transakcji tylko 0,2% prowizji. W zamian użytkownicy liczyć mogą na maksymalne bezpieczeństwo przechowywanych środków i transakcji, pomoc techniczną dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz stabilność działania serwisu, niezależnie od liczby jednoczesnych odwiedzin przez użytkowników. Zainteresowane osoby mogą również skorzystać z API pozwalającego wykorzystać usługi EXMO przez roboty handlowe.

exmo.com
exmo.com

O wejściu EXMO na polski rynek z entuzjazmem wypowiada się współzałożyciel giełdy, Ivan Petukhovsky: Aby otworzyć przed polskim odbiorcą proste i bezpieczne sposoby na zakup bitcoinów uruchomiliśmy na naszej platformie możliwość handlu z użyciem polskich złotych. Naszym głównym priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Giełda EXMO to unikatowa kryptowalutowa społeczność, która pozwala inwestować w cyfrowe złoto z dowolnego miejsca na świecie.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz zapewnienie kompleksowego pakietu narzędzi, który ma nie tylko zachęcić nowych użytkowników, ale także utrzymać obecnych, gwarantując im najwyższe wsparcie podczas dokonywania kolejnych inwestycji: Jesteśmy pewni, że polski odbiorca doceni uniwersalność naszej giełdy, która oferuje wszystkie możliwe usługi związane z kryptowalutami i spełnia najwyższe standardy świadczenia usług wymiany i przechowywania wirtualnej waluty.

Wejście na polski rynek giełdy o tak ugruntowanej pozycji jak EXMO, która dostępna jest już w 11 językach na całym świecie, to świetna okazja do inwestycji. W końcu jednym z czynników, który wpływa na satysfakcję z wykonywanych przez nas działań jest narzędzie, z jakiego się korzysta, a EXMO nie brakuje pozytywnych komentarzy użytkowników zadowolonych z przejrzystej struktury i zasad serwisu oraz wielu dostępny walut, czego trudno szukać u konkurencji. Mając również na uwadze priorytetowe podejście do zabezpieczeń oraz stale dostępną pomoc techniczną, giełda EXMO jest odpowiednim miejscem do postawienia pierwszych kroków w zakresie inwestycji w kryptowaluty.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (90)