Gobliny vs Gnomy nadciągają, premiera już w następnym tygodniu

Gobliny vs Gnomy nadciągają, premiera już w następnym tygodniu

Gobliny vs Gnomy nadciągają, premiera już w następnym tygodniu
Paweł Piskurewicz
04.12.2014 12:01

O tym że premiera pierwszego dodatku do gry karcianej Hearthstone odbędzie się w grudniu Blizzard informował podczas tegorocznego BlizzConu.Teraz zdradził dokładną datę tego wydarzenia, a przy okazji ujawniono wiele innych, ciekawych informacji.

Premiera dodatku dla regionu europejskiego będzie miała miejsce 9 grudnia, czyli w najbliższy wtorek. Jak podaje serwis hearthpwn.com z tej okazji przygotowano kilka niespodzianek. Po pierwsze otrzymamy jedno darmowe wejście na Arenę (normalna cena to 150 złota albo 1,79 euro) po drugie trzy pakiety kart z dodatku Gobliny vs Gnomy (normalna cena to 100 złota za jeden). Bonusowy pakiet ma nas również czekać za uruchomienie wersji na tabletach z Androidem. Niestety wciąż nie znamy daty premiery tej edycji. Wiemy jedynie, że odbędzie się w grudniu.

Gobliny vs Gnomy – zwiastun PL

Gobliny vs Gnomy to ponad 120 nowych kart, zarówno klasowych jak i neutralnych. Dodatek przyniesie ze sobą nowy rodzaj stronników czyli mechy. Prawie wszystkie karty są już dostępne w sieci i dokładnie analizowane przez graczy. Otrzymamy nowy tryb obserwatora, który umożliwi śledzenie potyczek innych zawodników, a także nową planszę w motywach Goblinów i Gnomów. Zmianom ulegną także niektóre z obecnych kart. Część zostanie dopisana do rodziny mechów, inne otrzymają poprawioną grafikę bądź też zmienią swój koszt.

Obraz

W przeciwieństwie do Klątwy Naxxramasa dodatek będzie dostępny za darmo. Zapłacimy za dostęp do nowych kart. Ich cena będzie identyczna jak obecnych pakietów eksperckich. Grę Hearthstone w wersji PC i iOS możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)