Google Chrome 100 już jest. Stabilna wersja trafiła najpierw na iOS-a (aktualizacja)

Google Chrome 100 już jest. Stabilna wersja trafiła najpierw na iOS‑a (aktualizacja)

Google Chrome 100 już jest
Google Chrome 100 już jest
Źródło zdjęć: © Google
Karolina Kowasz
29.03.2022 18:59, aktualizacja: 29.03.2022 20:30

Przeglądarka Google Chrome doczekała się stabilnej aktualizacji do wersji 100. Najnowsza kompilacja zawiera szereg poprawek błędów i aktualizacji zabezpieczeń. Co ciekawe, pierwsze trzycyfrowe wydanie zagościło na iOS-ie.

Poza zmianą numeru wydania na trzycyfrowe, Google Chrome miało otrzymać ulepszenia mające spory wpływ na codziennie korzystanie z przeglądarki. Nie bez znaczenia jest także załatwienie wielu dotychczasowych błędów, które zostały zgłoszone przez użytkowników aplikacji. Wiele osób czekało także na informacje, jak Google poradzi sobie z ewentualnym błędem trzycyfrowego numeru, który może być problemem dla części witryn.

Na razie Google Chrome w wersji 100 zostało opublikowane tylko na iOS-a. Można się spodziewać, że w ciągu kilku najbliższych godzin przeglądarka zostanie uaktualniona także na innych platformach. Użytkownicy mobilnych urządzeń od Apple mogą jednak spodziewać się większej stabilności i wydajności w przypadku korzystania z nowego Chrome'a na swoich smartfonach i tabletach.

Pobieranie Google Chrome

Stabilną wersję przeglądarki Google Chrome na WindowsamacOS-a, a także AndroidaiOS-a możecie pobrać z naszego katalogu oprogramowania:

Tak samo jak w przypadku poprzednich wersji, twórcy Chrome'a zachęcają użytkowników do zgłaszania wszelkich błędów i problemów, jakie napotkali w trakcie korzystania z przeglądarki. Jeśli natrafimy na jakiekolwiek kłopoty z jej działaniem, możemy o tym dać znać poprzez forum lub zgłaszając błąd.

Aktualizacja 19:35

Google Chrome zostało zaktualizowane do wersji 101.0.4951.15 także na Windowsie, macOS-ie i Linuksie. Na razie nie ma żadnych informacji na temat Chrome 100 dla Androida.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)