Google Pay rozdaje pieniądze w wyzwaniu Spring Challenge (aktualizacja)

fot. Getty Images
fot. Getty Images
Karolina Kowasz

12.04.2021 14:43, aktual.: 12.04.2021 21:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy Google Pay mają okazję na zdobycie dodatkowej gotówki. Firma uruchomiła akcję Spring Challenge, w której użytkownicy muszą zebrać 5 różnych wiosennych znaczków, aby otrzymać 30 dolarów nagrody.

Aby otrzymać nagrodę za korzystanie z Google Pay należy dokonywać rozmaitych akcji, które dodadzą wiosenne znaczki do naszego konta. Można je otrzymać za wykonywanie takich czynności jak płacenie znajomym, wykorzystywanie ofert, dokonywanie transakcji, polecanie znajomych i aktywowanie statystyk na swoim koncie.

Po zebraniu pięciu znaczków użytkownicy dostaną możliwość otrzymania nagrody w postaci 30 dolarów. Pieniądze automatycznie pojawią się na ich koncie Google Pay. Co ciekawe, istnieje możliwość wzajemnego wymieniania się znaczkami, przez co można szybciej zdobyć nagrodę dokonując zamiany ze swoimi znajomymi. Należy jednak pamiętać, że podarować można tylko duplikaty zdobytych znaczków.

Możliwości zdobycia znaczków będą zmieniać się każdego dnia. Użytkownicy mogą szybko sprawdzić obecne sposoby ich zdobycia w aplikacji. Wystarczy, że przejdą do sekcji zdobywania znaczków na stronie Spring Challenge, aby poznać szczegóły działań i ewentualne ograniczenia.

Akcja promocyjna potrwa od 12 do 22 kwietnia lub do wyczerpania puli nagród. Podczas tej promocji użytkownicy Google Pay mogą wygrać 200 000 nagród o wartości 30 dolarów. Aby wziąć w niej udział należy pamiętać o włączeniu opcji nagród w aplikacji. Jeden użytkownik może wygrać maksymalnie jedną nagrodę w wyzwaniu Spring Challenge.

Aplikację Google Pay możecie pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Aktualizacja, godz. 20:54

Wspomniana w artykule promocja obejmuje swoim zasięgiem jedynie Stany Zjednoczone, nad czym ubolewamy, brzmi wszak całkiem interesująco. Ta informacja nie wybrzmiała jednak w pierwotnej wersji artykułu, dlatego warto to tutaj jeszcze raz podkreslić. Dziękujemy czytelnikom za zwrócenie uwagi na tę kwestię.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)