Google Play 8.0 wyświetli listę zmian podczas aktualizacji

Google Play 8.0 wyświetli listę zmian podczas aktualizacji

30.06.2017 15:52

Nowa wersja sklepu Google Play oznaczona numerkiem 8.0 trafia właśnie na pierwsze urządzenia. Na pierwszy rzut oka nie dostrzeżemy większych zmian, ale już w menu z listą aktualizacji aplikacji zauważymy przydatną nowość. W końcu będziemy mogli szybko podejrzeć wprowadzone zmiany w nowej wersji aplikacji.

Do tej pory changelog, czyli zapis zmian w aplikacji, dostępny był po otworzeniu karty z konkretną aplikacją. Nie było to rozwiązanie zbyt wygodne, zmuszające użytkowników zainteresowanych wprowadzonymi nowościami do otwierania karty z daną aplikacja. W związku z tym wiele osób często odpuszczało sprawdzenie listy nowości.

źródło: 9to5google.com
źródło: 9to5google.com

Wraz z nową wersją Google Play podejrzenie zapisu zmian stało się odczuwalnie bardziej komfortowe. Wystarczy przy konkretnej aplikacji znajdującej się na liście aktualizacji kliknąć na małą ikonkę. Naciśnięcie jej daje natychmiastowy dostęp do changelogu, bez wychodzenia z menu aktualizacji i potrzeby otwierania karty z aplikacją.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, nowości otrzymujemy w wersji 8.0. Aktualizacja udostępniania jest etapami i jeszcze nie wszystkie urządzenia z Androidem otrzymały nową wersję Google Play.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)