Google pochwali się nowościami - wkrótce zamknięta prezentacja

Wojciech Cybulski

15.10.2009 21:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak donosi serwis TechCruch, dziś o godzinie 18:00 czasu zachodnioamerykańskiego ruszy konferencja "Front End Engineering Open House" podczas której Google zaprezentuje kilka opracowywanych przez siebie nowości.

Konferencja będzie zamknięta dla prasy. Podczas trwającego około trzech godzin pokazu internetowy gigant pochwali się wieloma nowinkami nad którymi pracuje obecnie w ramach takich projektów jak Google Maps, Chrome czy YouTube 3D. W przypadku prezentacji dotyczącej przeglądarki internetowej oraz możliwości odtwarzania filmów 3D w serwisie YouTube tematyka wykładu jest dość przewidywalna - jednak to, co pokaże Dan Barcay w części poświęconej mapom, pozostaje zagadką. Początkowo pojawiały się także głosy, że firma planuje zademonstrować swój nowy system Chrome OS - Google jednak zaprzeczyło tym informacjom.

Miejmy nadzieję, że po zakończeniu pokazu uczestniczący w nim goście podzielą się z dziennikarzami nowinkami, jakie zostały im zaprezentowane przez Google. Ostatnia godzina imprezy została zarezerwowana na wyświetlanie materiałów demonstracyjnych, toteż można się spodziewać, że Google ma uczestnikom pokazu sporo do przekazania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)