Half-Line Miami na weekend: chwyć działo grawitacyjne i zrób porządek z obcymi

Strona głównaHalf-Line Miami na weekend: chwyć działo grawitacyjne i zrób porządek z obcymi
29.08.2015 11:11
Half-Line Miami na weekend: chwyć działo grawitacyjne i zrób porządek z obcymi

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Half-Line Miami – nieskomplikowaną i prostą w zasadach strzelaninę 2D z widokiem z lotu ptaka. Inspirowana tytułami Half-Life2 i Hotline Miami główny nacisk kładzie na aspekty zręcznościowe, lecz taktyka z odrobiną strategii również nie pozostają tu bez znaczenia.

Środowisko koncentruje się na mrocznych, opuszczonych przez gatunek ludzki terenach, w które zostajemy wysłani celem eliminacji obcych istnień i odzyskania zajętych obszarów.

Half-Line Miami Release Trailer (available for free download)

Głównym zadaniem gracza jest jak najszybsza eliminacja złowrogich jednostek przy jednoczesnym, jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu, a następnie przedostanie się do kolejnej planszy. Im dłużej trwa rozgrywka, tym przeciwnicy naciskają mocniej i jest ich coraz więcej.

W trakcie gry posługujemy się specjalnym działem grawitacyjnym, nadającym odmiennego charakteru całej rozgrywce aniżeli przy użyciu konwencjonalnej broni. Dużą rolę w trakcie walki zaczyna odgrywać fizyka, a gracz otrzymuje dużą swobodę w wymyślaniu zastosowań swojej broni. Może on bez problemu podnosić różne przedmioty i miotać nimi w przeciwnika obliczając przy tym chociażby kąty uderzeń.

Bardzo istotną cechą działa jest wytwarzanie pola siłowego, dzięki któremu wolno nie tylko manipulować wybranymi przedmiotami, ale używać ich jako prowizorycznej ochrony. Łatwo też w razie potrzeby odpychać wrogie granaty czy przyciągać apteczki lub amunicję z miejsc trudno dostępnych.

Gra posiada przyzwoitą oprawę audiowizualną, ale odpowiadającą zdecydowanie latom dziewięćdziesiątym. Mimo to, pozycja warta jest polecenia choćby dla przypomnienia klimatu gier sprzed kilkunastu lat.

Grę Half-Line Miami można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Akcja i strzelanki.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)