Harry Potter: Hogwarts Mystery – wystarczył dzień, by gra stała się hitem

Harry Potter: Hogwarts Mystery – wystarczył dzień, by gra stała się hitem

27.04.2018 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W środę wydana została gra osadzona w świecie Harry’ego Pottera. Spodziewaliśmy się, że produkcja odniesie duży sukces i szybko znajdzie się na wielu smartfonach. Nie myliliśmy się, już po pierwszym dniu było wiadomo, że produkcja stała się hitem w sklepach z aplikacjami na iOS-a i Androida.

Nie jest to może sukces na miarę Pokemon Go, ale Harry Potter: Hogwarts Mystery stała się już najpopularniejszą darmową grą w App Store. Produkcję pobierzemy bezpłatnie, ale wprowadzone zostały mikropłatności, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Użytkownicy, aby móc szybciej poznawać kolejne etapy, wydają prawdziwe pieniądze na punkty energii. W przypadku iPhone’ów produkcja Hogwarts Mystery jest już na trzeciej pozycji w rankingu aktualnie najbardziej dochodowych gier w USA.

Harry Potter: Hogwarts Mystery świetnie radzi sobie również na Androidzie. Gra została już pobrana ponad milion razy. Produkcja studia Jam City jest ponadto na pierwszej pozycji na listach Najlepsze aplikacje i Najlepsze gry. Uwagę zwracają również wysokie oceny – 4,7/5 w sklepie Apple oraz 4,5/5 w przypadku Google Play.

Harry Potter: Hogwarts Mystery ze świetnymi wynikami w App Store.
Harry Potter: Hogwarts Mystery ze świetnymi wynikami w App Store.

Sukces nie powinien być jednak zaskoczeniem. Ponad 2 miliony graczy zapisało się na oficjalnej stronie produkcji jeszcze przed premierą. Warto zauważyć, że od wydania minęły tylko dwa dni, więc zainteresowanie Hogwarts Mystery będzie jeszcze większe. Grę znajdziecie oczywiście w naszej bazie oprogramowania, dostępna jest wersja na iOS-a oraz Androida.

W tym roku grę wykorzystującą świat stworzony przez J.K. Rowling wydadzą również twórcy Pokemon Go. Produkcja będzie wykorzystywać wirtualną rzeczywistość. Patrząc na wciąż dużą popularność Harry’ego Pottera, gra może okazać się ogromnym hitem, porównywalnym do samych Pokemonów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)