HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV

HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV

HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV
03.09.2015 13:12

Klienci Plusa, opłacający abonament za telefon komórkowy zpakietem sieciowym lub też za sam dostęp do Internetu po LTE będąmogli uzyskać dostęp do serwisu HBO GO. Nowa oferta JA+ HBO GOdostępna jest od dzisiaj.

Normalna cena usługi to 30 zł miesięcznie (promocyjna to 20 złmiesięcznie). Każdy, kto przedłuży abonament w Plusie o wartościmin. 49,99 złotych miesięcznie otrzyma dwa miesiące bezpłatnegodostępu do HBO GO. Dodatkowo każdy, kto zakupi HBO GO, ma dostaćdo końca roku nielimitowany transfer danych w tej usłudze.

Aktywację przeprowadza się wysyłając SMS-a na bezpłatny numer8038 o treści AKT HBOGO. Po wyrażeniu zgody na warunki dostępu doserwisu, w zwrotnym SMS-ie znajdzie się kod do rejestracji wserwisie hbogo.pl lub mobilnej aplikacji HBO GO.

Czy warto? To już zależy od gustów użytkownika. Łącznie wfilmotece znajdować się ma ponad 2 tysiące godzin rozrywki.Zawartość zmienia się co jakiś czas, starsze pozycje znikają,zastępowane przez nowe tytuły – i sądząc po stanie obecnym,wypada lepiej, niż większość konkurencyjnych serwisów VoD.

Najlepszych seriali w HBO GO nie brakuje
Najlepszych seriali w HBO GO nie brakuje
Obraz

Są tu bowiem nie tylko głośne i kasowe filmy z Hollywood, aleteż produkcje skromniejsze, a warte uwagi (np. inspirujący dramat„Filozofowie” czy spektakularne wizualnie obyczajowe kino sci-fi„Mars et April”). Sporo jest tu też kultowych seriali, w tym„Gra o Tron”, „Zakazane Imperium”, „Rodzina Soprano” czy„The Knick”, więc o ile zwykle jesteśmy wstrzemięźliwi wobecserwisów VoD i ich oferty, to tu naprawdę jest co oglądać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)