HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV

HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV03.09.2015 13:12
HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV

Klienci Plusa, opłacający abonament za telefon komórkowy zpakietem sieciowym lub też za sam dostęp do Internetu po LTE będąmogli uzyskać dostęp do serwisu HBO GO. Nowa oferta JA+ HBO GOdostępna jest od dzisiaj.

Normalna cena usługi to 30 zł miesięcznie (promocyjna to 20 złmiesięcznie). Każdy, kto przedłuży abonament w Plusie o wartościmin. 49,99 złotych miesięcznie otrzyma dwa miesiące bezpłatnegodostępu do HBO GO. Dodatkowo każdy, kto zakupi HBO GO, ma dostaćdo końca roku nielimitowany transfer danych w tej usłudze.

Aktywację przeprowadza się wysyłając SMS-a na bezpłatny numer8038 o treści AKT HBOGO. Po wyrażeniu zgody na warunki dostępu doserwisu, w zwrotnym SMS-ie znajdzie się kod do rejestracji wserwisie hbogo.pl lub mobilnej aplikacji HBO GO.

Czy warto? To już zależy od gustów użytkownika. Łącznie wfilmotece znajdować się ma ponad 2 tysiące godzin rozrywki.Zawartość zmienia się co jakiś czas, starsze pozycje znikają,zastępowane przez nowe tytuły – i sądząc po stanie obecnym,wypada lepiej, niż większość konkurencyjnych serwisów VoD.

Najlepszych seriali w HBO GO nie brakuje
Najlepszych seriali w HBO GO nie brakuje
350141912424343489

Są tu bowiem nie tylko głośne i kasowe filmy z Hollywood, aleteż produkcje skromniejsze, a warte uwagi (np. inspirujący dramat„Filozofowie” czy spektakularne wizualnie obyczajowe kino sci-fi„Mars et April”). Sporo jest tu też kultowych seriali, w tym„Gra o Tron”, „Zakazane Imperium”, „Rodzina Soprano” czy„The Knick”, więc o ile zwykle jesteśmy wstrzemięźliwi wobecserwisów VoD i ich oferty, to tu naprawdę jest co oglądać.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)