HBO Max: jak założyć konto?

HBO Max: jak założyć konto?

HBO Max
HBO Max
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
Oskar Ziomek
08.03.2022 07:27, aktualizacja: 23.04.2022 13:05

HBO Max od 8 marca jest dostępny w Polsce. Aby skorzystać z serwisu i zacząć streaming filmów i seriali, konieczne jest jednak założenie konta i opłata. Rejestracja trwa chwilę, a jeśli zostanie wykonana do 31 marca, dostępna jest ciekawa promocja.

HBO Max wkracza na polski rynek 8 marca i zachęca użytkowników do subskrypcji ciekawą promocją. Regularna opłata to 29,99 zł miesięcznie, ale wszyscy, którzy zdecydują się aktywować HBO Max do końca miesiąca, zyskają bezterminowo niższy abonament. Zniżka to 33 proc. i na tę chwilę oznacza to obniżenie ceny do 19,99 zł. Warunkiem jej utrzymania jest ciągłość subskrypcji. Po jej anulowaniu i powrocie w przyszłości, cena będzie już regularna.

HBO Max - jak się zarejestrować?

Aby zacząć korzystać z HBO Max, konieczna jest rejestracja. Łatwo można jej dokonać z poziomu komputeraoficjalnej strony serwisu. Przycisk Zarejestruj się znajduje się na samej górze ekranu, w prawej części ciemnego paska, obok opcji logowania. Do formularza rejestracji można się też dostać bezpośrednio.

Strona rejestracji w HBO Max
Strona rejestracji w HBO Max© HBO Max, dobreprogramy

Niezbędne jest tu podanie podstawowych danych - imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Trzeba też wymyślić hasło (musi mieć co najmniej 8 znaków, w tym cyfrę lub znak specjalny) oraz zaakceptować warunki korzystania, politykę prywatności i tym samym potwierdzić ukończony 18 rok życia poprzez wybranie przycisku Dokończ konfigurację konta. Wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych drogą mailową jest opcjonalne.

Następny krok to podanie danych płatności. Do wyboru jest karta kredytowa, debetowa, bądź PayPal. HBO Max tłumaczy w regulaminie, że metodę płatności można później zmienić w ustawieniach konta, a w momencie rejestracji należy się liczyć z możliwością wprowadzenia blokady autoryzacyjnej, co stanowi standardową praktykę. Imię i nazwisko z karty podawane jest osobno na tym etapie.

Rejestracja konta HBO Max
Rejestracja konta HBO Max© HBO Max, dobreprogramy

Po wprowadzeniu wszystkich danych, konto HBO Max jest prawie gotowe. Ostatni etap to potwierdzenie rejestracji - na podany wcześniej adres e-mail przychodzi wiadomość, w której należy kliknąć przycisk, by potwierdzić wykonane operacje. Od tego momentu można oglądać treści z HBO Max. Zgodnie z deklaracjami twórców, serwis jest dostępny nie tylko w smartfonach, ale także konsolach czy Smart TV.

Z HBO Max (również z promocją na start) mogą także skorzystać dotychczasowi użytkownicy HBO GO. Osoby opłacające abonament zostaną automatycznie przeniesione do nowej usługi, w której od dziś mogą się logować dotychczasowymi danymi. Subskrypcję HBO Max, zamiast bezpośrednio na stronie serwisu, można także wykupić w ofercie "partnera", czyli np. operatora telewizji satelitarnej.

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)