Hearthstone otrzyma nowy tryb rozgrywki i bohaterów

Hearthstone otrzyma nowy tryb rozgrywki i bohaterów

Hearthstone otrzyma nowy tryb rozgrywki i bohaterów
Paweł Piskurewicz
12.06.2015 11:23, aktualizacja: 12.06.2015 19:03

Po wydaniu dodatku fabularnego Czarna Góra Blizzard przygotował kolejny zestaw nowości, który to już niedługo zawita do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tym razem jednak zamiast kart otrzymamy nowy tryb oraz kilka przydatnych zmian w opcjach gry.

Pierwszą z zapowiedzianych już jakiś czas temu nowości są dodatkowe portrety bohaterów. Każda z 9 obecnie dostępnych klas ma otrzymać jeden alternatywny portret. Jak na razie poznaliśmy dwa z nich. Wojownika Garosza będzie można zastąpić Magnim Miedziobrodym, a Łowcę Rexxara Allerią Bieżywiatr. Każdy nowy portret będziemy musieli zakupić oddzielnie, a jego cena to 8,99 euro, bez możliwości płacenia złotem zebranym w grze. W pakiecie otrzymamy nowy rewers, a każdy z zakupionych portretów będzie od razu animowany, otrzyma animację mocy specjalnej, a także nowe dźwięki. Takie rozwiązanie sprawia, że nowi bohaterowie nie mają wpływu na balans gry. Są jedynie dodatkiem kosmetycznym, który w żaden sposób nie daje nam przewagi.

Nowa bohaterka w Hearthstone: Alleria Bieżywiatr

Kolejną nowością, która zawita do gry wraz z najbliższą aktualizacją to karczemne bójki. Nowy tryb gry, który pozwoli na pojedynki w oparciu o wyjątkowe zasady. Jak czytamy na oficjalnej stronie Być może czekają was mecze rozgrywane z użyciem narzuconej talii albo dobieranie talii według określonych wytycznych specjalnie na użytek Bójek. Tryb ten będzie aktywny tylko w wybranych okresach. Aby móc przystąpić do bójek nasz bohater musi posiadać minimum 20 poziom. Początkowo dostęp do niego otrzymamy za darmo, a za wygranie pierwszej walki w danym cyklu otrzymamy w nagrodę pakiet kart. Do bójek będziemy mogli wyzywać także znajomych.

350137695856912321

Nowe portrety bohaterów pociągnęły ze sobą także zmiany w interfejsie. Po aktualizacji trafią one wraz z rewersami do naszego albumu z kartami. Kolekcja otrzyma dwie dodatkowe zakładki z poziomu których będziemy mogli wybrać nowy portret bohatera, przypisać konkretny rewers do wybranej talii oraz ustawić domyślny dla pozostałych.

350137695857043393

Zmiany te mają pojawić się już z najbliższą aktualizacją oznaczoną numerem 2.7. Jej dokładna data premiery nie jest znana, wiemy jedynie, że odbędzie się w tym miesiącu. Nowi bohaterowie będą prezentowani i udostępniani w odstępach czasowych. Blizzard przyznał również, że pracuje nad zwiększeniem ilości slotów na talie, ale nie ujrzymy ich w tej aktualizacji. Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery z Windows oraz tablety i telefony z systemem iOS i Android znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)