Heroes of Might & Magic III powraca, doczeka się wydania HD na iOS, Androida i PC

Heroes of Might & Magic III powraca, doczeka się wydania HD na iOS, Androida i PC
Paweł Piskurewicz

10.12.2014 10:06, aktual.: 10.12.2014 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydany 15 lat temu Heroes of Might & Magic III przez wielu graczy uważany jest za najlepszą część serii oraz tytuł kultowy. Do tej pory posiada wierne grono fanów, które tworzy dodatki, edycje HD, porty na urządzenia mobilne. O grze nie zapomniał także Ubisoft. Już niedługo do sklepów trafi nowa wersja tego tytułu opatrzona dopiskiem HD.

Datę premiery odświeżonej edycji ustalono na 29 stycznia 2015 roku, tak więc za niecałe 2 miesiące. Trafi ona na platformę Steam (Windows) oraz tablety z systemem iOS i Android. Heroes of Might & Magic III HD to przede wszystkim poprawiona grafika, dopasowana do współczesnych, wysokich rozdzielczości.

Speed Painting - Might & Magic Heroes III HD Edition [PL]

Niestety w odświeżonej wersji otrzymamy jedynie podstawową wersję gry (siedem kampanii). Nie znajdziemy w niej misji oraz ulepszeń z Armageddon's Blade, Shadow of Death czy tym bardziej dodatków stworzonych przez społeczność. Choć Heroes of Might & Magic III pozostaje tytułem kultowym to wskrzeszanie go w podstawowej edycji może być krokiem ryzykownym. Kolejne oficjalne i fanowskie rozszerzenia rozbudowały grę o elementy, bez których wielu dziś nie wyobraża sobie zabawy.

Obraz

Nie zabraknie za to edytora map, lokalnego trybu wieloosobowego oraz wsparcia dla Steamworks. Z myślą o urządzeniach mobilnych dopracowano sterowanie, tak aby było wygodne na ekranie dotykowym. Nieznane są jeszcze ceny poszczególnych wersji gry. Dzięki nowemu wydaniu Heroes of Might & Magic III Ubisoft może poprawić swój wizerunek w oczach graczy.

Aktualizacja 10.12 14:40: na swoim oficjalnym fanpaga Ubisoft poinformował że , sugerowana cena detaliczna wyniesie 59,90 PLN. Nie wiemy czy dotyczy ona też wydania mobilnego.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)