Heyah podnosi ceny połączeń z Ukrainą

Heyah podnosi ceny połączeń z Ukrainą

08.07.2015 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do Heyah wróciła oferta „Wybrane numery na Ukrainę”, bardzo lubiana między innymi przez studentów z tego kraju, którzy wybrali polskie uczelnie. Dzięki niej można rozmawiać taniej z trzema numerami ukraińskiego operatora.

Heyah od dawna stara się oferować Ukraińcom przebywającym w Polsce tanie rozmowy z krajem. W ubiegłym roku klienci Heyah mogli dzwonić do rodziny i znajomych za wschodnią granicą po cenach znacznie niższych niż u innych operatorów. Za 9 złotych można było kupić pakiet 20 minut ważny przez 30 dni, co dawało cenę 45 groszy za minutę połączenia. Poprzednia wersja usługi z trzema wybranymi numerami operatora Kyivstar (Київстар) i numerami stacjonarnymi kosztowała 2 złote za miesiąc i obniżała koszt połączenia do 28 groszy za minutę.

Wprowadzona w tym tygodniu zmiana cennika Heyah podnosi cenę „Wybranych numerów na Ukrainę” do 9 złotych za 30 dni, co jest mniej korzystne niż poprzednia oferta. Ponadto rozmowy z trzema wybranymi numerami operatora Київстар będą kosztować 35 groszy za minutę. Jeśli w ciągu miesiąca ktoś rozmawia powyżej godziny miesięcznie, oferta wciąż jest atrakcyjniejsza od „Tańszych połączeń międzynarodowych” (45 groszy za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi i 55 z komórkowymi), ale można śmiało powiedzieć, że przyjezdni nie będą zadowoleni.

Usługę można aktywować bezpłatnie przy pomocy kodu 100873*00380[numer telefonu]#, ustawiając tym samym pierwszy wybrany numer w usłudze. Kolejne numery w usłudze są aktywowane osobnymi zgłoszeniami, przy użyciu identycznego ekspresowego kodu. Ustawienie pierwszych 3 numerów jest bezpłatne, każda kolejna zmiana będzie kosztowała złotówkę. Usługa jest dostępna dla użytkowników wszystkich taryf Heyah na kartę: Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa. Wszystkie połączenia na Ukrainę rozliczne są za każde rozpoczęte 60 sekund.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)