Heyah podnosi ceny połączeń z Ukrainą

Strona głównaHeyah podnosi ceny połączeń z Ukrainą
08.07.2015 11:40
Heyah podnosi ceny połączeń z Ukrainą

Do Heyah wróciła oferta „Wybrane numery na Ukrainę”, bardzo lubiana między innymi przez studentów z tego kraju, którzy wybrali polskie uczelnie. Dzięki niej można rozmawiać taniej z trzema numerami ukraińskiego operatora.

Heyah od dawna stara się oferować Ukraińcom przebywającym w Polsce tanie rozmowy z krajem. W ubiegłym roku klienci Heyah mogli dzwonić do rodziny i znajomych za wschodnią granicą po cenach znacznie niższych niż u innych operatorów. Za 9 złotych można było kupić pakiet 20 minut ważny przez 30 dni, co dawało cenę 45 groszy za minutę połączenia. Poprzednia wersja usługi z trzema wybranymi numerami operatora Kyivstar (Київстар) i numerami stacjonarnymi kosztowała 2 złote za miesiąc i obniżała koszt połączenia do 28 groszy za minutę.

Wprowadzona w tym tygodniu zmiana cennika Heyah podnosi cenę „Wybranych numerów na Ukrainę” do 9 złotych za 30 dni, co jest mniej korzystne niż poprzednia oferta. Ponadto rozmowy z trzema wybranymi numerami operatora Київстар będą kosztować 35 groszy za minutę. Jeśli w ciągu miesiąca ktoś rozmawia powyżej godziny miesięcznie, oferta wciąż jest atrakcyjniejsza od „Tańszych połączeń międzynarodowych” (45 groszy za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi i 55 z komórkowymi), ale można śmiało powiedzieć, że przyjezdni nie będą zadowoleni.

Usługę można aktywować bezpłatnie przy pomocy kodu 100873*00380[numer telefonu]#, ustawiając tym samym pierwszy wybrany numer w usłudze. Kolejne numery w usłudze są aktywowane osobnymi zgłoszeniami, przy użyciu identycznego ekspresowego kodu. Ustawienie pierwszych 3 numerów jest bezpłatne, każda kolejna zmiana będzie kosztowała złotówkę. Usługa jest dostępna dla użytkowników wszystkich taryf Heyah na kartę: Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa. Wszystkie połączenia na Ukrainę rozliczne są za każde rozpoczęte 60 sekund.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)