iOSPodróże i transportNoclegiHotelsCombined: Hotel search & booking
HotelsCombined: Hotel search & booking ikona

HotelsCombined: Hotel search & booking223.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja portalu HotelsCombined pozwala znaleźć hotele na całym świecie i uzyskać informacje o nich w jednym miejscu. Wyszukiwarka czytelnie prezentuje ceny pokoi hotelowych z setek stron i aplikacji do rezerwowania noclegów.

Producent informuje, że każdego roku ponad 300 milionów użytkowników z pomocą usługi znajduje najlepsze oferty hotelowe z ponad 800 000 obiektów w 120 000 miejscach na całym świecie. Aplikacja nie wyświetla reklam.

W HotelsCombined można szybko i łatwo wyszukasz hotele, hostele, resorty i inne miejsca noclegowe, korzystając z kilkudziesięciu stron, umożliwiających rezerwację noclegów. Aplikacja pozwala także znaleźć noclegi w najbliższej okolicy, na podstawie wskazań GPS smartfonu, korzystając z opcji „Noclegi w pobliżu na dzisiaj”.

Po znalezieniu hoteli można przejrzeć mapy, zdjęcia, opisy prowadzących i recenzje innych gości, filtrować wyniki, a także sprawdzić ceny w dowolnej walucie. Parametry wyszukiwania zostaną zapamiętane i można z nich skorzystać także na stronie po zalogowaniu na konto, ale logowanie nie jest niezbędne do korzystania z aplikacji. Rezerwacja miejsc przeprowadzana jest za pośrednictwem strony, z której pochodzi oferta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji2 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
HotelsCombined: Hotel search & booking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)