HotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!

Strona głównaHotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!
13.08.2016 07:48
HotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!
bEgBICAC

To już dzisiaj: 10., jubileuszowy zlot czytelników portaludobreprogramy oficjalnie się rozpoczyna, rejestracjęprzyjeżdżających uczestników rozpoczynamy o 13:00. Jak wiecie, topowrót do korzeni. HotZlot 2016 odbywa się w tym samym miejscu copierwszy, tj. w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie.Można więc powiedzieć, że dla niejednego z Was będzie to podróżsentymentalna – ale to nie znaczy, że będziemy tylko patrzeć wprzeszłość. Wręcz przeciwnie.

bEgBICzV

Jak pewnie dobrze wiecie, program tegorocznego zlotu wypełniliśmyszczelnie atrakcjami, które zaczynają się jeszcze przed oficjalnymrozpoczęciem imprezy. Zapraszamy do korzystania z naszegooficjalnego blogaHotZlotu 2016, gdzie dokumentujecie obecnie i komentujecie swojedoświadczenia z podróży.

Przypominamy adres oficjalnej strony HotZlotu 2016: www.hotzlot.pl. To tam zapoznacie się z dokładną agendą, sprawdzicie trasy dojazdowe i znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

A gdy już rozpoczniemy, będziecie mogli na bieżąco śledzićrelacje z najważniejszych merytorycznie punktów imprezy. Jużdzisiaj zaczniemy relacją z otwierającej sesji Nokii, z którejdowiecie się, jak powstają platformy telekomunikacyjne. Niedzielabędzie pracowitym dniem – przyjrzymy się eksperymentom wkryptograficznych walutach, wykorzystaniu w praktyce dyskówsieciowych, trendach w pamięciach komputerowych oraz wykorzystaniuchmur w monitoringu domu.

bEgBICzX

Nie zabraknie też rozrywek, na czele z obowiązkową siatkówką,ale oczywiście nie tylko. To już jednak dla samych uczestników,których jeszcze raz zachęcamy do dokumentowania tego wszystkiego nablogu HotZlotu. Dozobaczenia w Szklarskiej Porębie!

Przypominamy, że partnerami jubileuszowego HotZlotu są Kingston, Nokia, Synology i TP-Link. HotZlot 2016 wspierają ponadto: Games Republic, LG Electronics, MSI, Playseat oraz ZOWIE.

Uwaga: agenda HotZlotu 2016 jest dostępna w formacie iCal, do pobrania tutaj.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEgBICAT