HotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!

HotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!

HotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!
13.08.2016 07:48, aktualizacja: 13.08.2016 15:30

To już dzisiaj: 10., jubileuszowy zlot czytelników portaludobreprogramy oficjalnie się rozpoczyna, rejestracjęprzyjeżdżających uczestników rozpoczynamy o 13:00. Jak wiecie, topowrót do korzeni. HotZlot 2016 odbywa się w tym samym miejscu copierwszy, tj. w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie.Można więc powiedzieć, że dla niejednego z Was będzie to podróżsentymentalna – ale to nie znaczy, że będziemy tylko patrzeć wprzeszłość. Wręcz przeciwnie.

Jak pewnie dobrze wiecie, program tegorocznego zlotu wypełniliśmyszczelnie atrakcjami, które zaczynają się jeszcze przed oficjalnymrozpoczęciem imprezy. Zapraszamy do korzystania z naszegooficjalnego blogaHotZlotu 2016, gdzie dokumentujecie obecnie i komentujecie swojedoświadczenia z podróży.

Przypominamy adres oficjalnej strony HotZlotu 2016: www.hotzlot.pl. To tam zapoznacie się z dokładną agendą, sprawdzicie trasy dojazdowe i znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

A gdy już rozpoczniemy, będziecie mogli na bieżąco śledzićrelacje z najważniejszych merytorycznie punktów imprezy. Jużdzisiaj zaczniemy relacją z otwierającej sesji Nokii, z którejdowiecie się, jak powstają platformy telekomunikacyjne. Niedzielabędzie pracowitym dniem – przyjrzymy się eksperymentom wkryptograficznych walutach, wykorzystaniu w praktyce dyskówsieciowych, trendach w pamięciach komputerowych oraz wykorzystaniuchmur w monitoringu domu.

Nie zabraknie też rozrywek, na czele z obowiązkową siatkówką,ale oczywiście nie tylko. To już jednak dla samych uczestników,których jeszcze raz zachęcamy do dokumentowania tego wszystkiego nablogu HotZlotu. Dozobaczenia w Szklarskiej Porębie!

Przypominamy, że partnerami jubileuszowego HotZlotu są Kingston, Nokia, Synology i TP-Link. HotZlot 2016 wspierają ponadto: Games Republic, LG Electronics, MSI, Playseat oraz ZOWIE.

Uwaga: agenda HotZlotu 2016 jest dostępna w formacie iCal, do pobrania tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)