HotZlot 2016 – jubileuszowy zlot czytelników w obiektywie

HotZlot 2016 – jubileuszowy zlot czytelników w obiektywie

HotZlot 2016 – jubileuszowy zlot czytelników w obiektywie
Redakcja
26.09.2016 14:43

Mamy już kalendarzową jesień, jest coraz chłodniej i dni są coraz krótsze. Dlatego chcemy Wam przypomnieć taki jeden gorący sierpniowy weekend, kiedy odbył się HotZlot 2016 czyli 10 zlot czytelników dobrychprogramów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, który powstał z nadesłanych przez uczestników zdjęć i filmów. Miłego oglądania!

HotZlot to unikalne spotkanie, na które zapraszamy każdego lata najaktywniejszych czytelników, blogerów, komentatorów, uczestników forum i inne osoby zaangażowane w rozwój społeczności dobrychprogramów. Tegoroczna edycja była już dziesiątą i odbyła się w dniach od 13 do 15 sierpnia w Szklarskiej Porębie, w ośrodku Olimp, miejscu dla nas szczególnym. To tu odbył się pierwszy zlot czytelników DP w 2007 roku.

Specjalnie na tę okazję przekopaliśmy archiwum i odnaleźliśmy relację z pierwszego zlotu w lepszej jakości niż dotychczas mogliście widzieć na YouTube, zachęcamy zatem do obejrzenia. Jak się przekonacie, przybyło nam kilogramów, ubyło trochę włosów i telefony jakieś takie większe dzisiaj - tylko Quake (prawie) ten sam ;)[yt=https://youtu.be/z8In3abAyEg]Wróćmy jednak do tegorocznej edycji HotZlotu. Poza udziałem w sesjach technicznych, uczestnicy HotZlotu mogli zapoznać się i osobiście przetestować nowinki sprzętowe od naszych partnerów, zażyć nieco ruchu podczas rozgrywek w siatkówkę, a także wziąć udział w turnieju w kultową Open Arenę. Udział w HotZlocie był tradycyjnie praktycznie bezpłatny (pobieraliśmy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej), gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie, ale i cały szereg innych atrakcji — m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie, a także mnóstwo konkursów i nagród.

Podczas sesji technicznych mogliśmy się dowiedzieć co słychać u Nokii. Grzegorz Kokot i Piotr Szpilkowski przybliżyli, nad czym pracuje wrocławski oddział Nokii. To przede wszystkim stacje przekaźnikowe (BTS) sieci łączności komórkowej. Renata Krajewska z Synology zaprezentowała nam nowości w słynącym z prostoty użytkowania oprogramowaniu Disk Station Manager dla urządzeń NAS tej firmy. Kingston natomiast pokazał, co nowego znajdzie się w ofercie. Omówione zostały pamięci RAM i karty pamięci pod szyldem Kingston, jak i produkty dla entuzjastów, które już całkowicie samodzielnie podbijają rynek jako HyperX. Michał Narojczyk z TP-Linka pokazał na żywo, jak działa domowy monitoring z wykorzystaniem ich produktów.

Obraz

Na zakończenie chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, a partnerom za udzielone wsparcie. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu byli Kingston,Nokia, Synology oraz TP-Link. Jako partnerzy wspierający dołączyli do nas Games Republic, LG, MSI, PlaySeat oraz Zowie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)