Hover! - klasyk z Windows 95 powraca w wersji HTML5

Hover! - klasyk z Windows 95 powraca w wersji HTML5

Hover! - klasyk z Windows 95 powraca w wersji HTML5
03.10.2013 18:46

Hover!, znana gra z Windows, doczekała się wersji online w HTML5. Oryginalnie pozycja umieszczona została na krążku CD-ROM z Windows 95 i pozwalała na zagranie tylko na komputerach, które spełniały wyśrubowane wymagania „komputerów multimedialnych”. Microsoft udostępnił obecnie specjalną stronę, gdzie można zagrać w ten hit sprzed lat. Gra jest zoptymalizowana pod przeglądarkę Internet Explorer, aczkolwiek bez problemów uruchomi się na innych przeglądarkach wspierających WebGL

Obraz

Hover! to prosta pozycja, niewymagająca zaangażowania od gracza. Jej celem jest zbieranie flag, przy czym przeszkadzają nam niestety przeciwnicy. Na planszy rozmieszczone są znajdźki, które ułatwiają albo utrudnia rozgrywkę (np. możliwość skakania, przyspieszenie, zmniejszenie prędkości poruszania się). Nowa wersja pozwala na zagranie ze znajomymi na jednej planszy. Muzyka i efekty dźwiękowe nie powalają, ale grafika 3D wygląda ładnie, jak na grę przeglądarkową. Warto przypomnieć sobie odświeżone Hover! — nadal wciąga.

Obraz

Na koniec mała wskazówka, na głównym ekranie wpiszcie: bambi. Kod umożliwi zagranie w Hover!, niczym na oryginalnym Windows 95!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)