HTPC na salony - recenzja ASRock Vision 3D

HTPC na salony - recenzja ASRock Vision 3D

Redakcja
29.04.2011 17:45, aktualizacja: 29.04.2011 19:06

W naszym labie kolejna recenzja. Tym razem przyglądamy się bliżej minikomputerowi ASRock Vision 3D, który ma aspiracje aby stać się multimedialnym centrum dowodzenia.

ASRock to marka, która kojarzona była głównie z tanimi płytami głównymi do komputerów. Do niedawna, w Polsce była jedyną rozpoznawalną, tańszą alternatywą dla produktów spod znaku ASUSa czy Gigabyte'a. Jednak stan ten nie trwał zbyt długo, po znacznych obniżkach cen komponentów przez największych graczy, firma ASRock praktyczne zniknęła z polskiego podwórka. Odrodziła się jednak dość szybko, ze zmienioną nieco filozofią. Skończono z utożsamianiem marki ASRock z tanimi płytami, w ofercie pojawiły się wydajne i tym samym droższe produkty. Postawiono też na zupełnie nowe urządzenia. Poza płytami, od jakiegoś czasu producent promuje komputery mini PC. Na przykładzie ASRocka Vision 3D 137B przyjrzyjmy się, jak z bliska prezentuje się flagowa seria minikomputerków Vision 3D.

O bliższym spotkaniu z produktem marki ASRock i wrażeniach użytkowych przeczytacie w artykule ASRock Vision 3D - HTPC na salony.

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję telefonu Samsung Galaxy 551, etui Smart Cover do tabletu iPad2, telefonu Nokia E7, komputera All-in-One MSI WindTop AE2420, czy urządzenia NETGEAR Push2TV.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)