Huawei W2 z topowego modelu zdegradowany do przeciętniaków

Huawei W2 z topowego modelu zdegradowany do przeciętniaków

Marcin Wilk
26.06.2013 13:54

Na targach Mobile Asia Expo, które potrwają do 28 czerwca, został zaprezentowany kolejny model telefonu firmy Huawei z Windows Phone 8. Ze względu na lokalizację przedsięwzięcia, prezentowane tam urządzenie występuje w wersji dalekowschodniej ze wsparciem dla TD-SCDMA 3G, co w przypadku Huawei nie wyklucza wariantu globalnego produkowanego na pozostałe rynki. Mimo wstępnych zapowiedzi tego modelu, które bardziej sugerowały wyższą półkę sprzętu, W2 nie będzie topowym modelem. Specyfikacja może nie zachwyca, ale jakby to powiedzieli miłośnicy Windows Phone, „nie musi zachwycać, do kafelków w zupełności wystarczy”. Nie wykluczone również, że wersja kierowana na inne rynki będzie posiadała nieco inne podzespoły.

Obraz

Chiński winp.cn, informuje, że Huawei W2 otrzyma 4,3-calowy ekran WVGA oraz dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,4 GHz, wspierany przez 512 MB pamięci operacyjnej. Wiadomo również, że użytkownik otrzyma 8 GB pamięci wewnętrznej. Całość ma mieć wymiary 134×66,7×9,9 mm. W2 będzie dostępny w różnych kolorach i, jeśli wierzyć wcześniejszym donosom, podświetlenie dotykowych przycisków będzie pasować do koloru obudowy.

Biorąc pod uwagę specyfikację, można wstępnie przewidzieć pułap cenowy. Huawei modelem W2 prawdopodobnie chce się wstrzelić przed Nokię 520 i HTC 8S. W tym przedziale cenowym, czyli około 700-800 złotych, potencjalnych klientów jest zdecydowanie najwięcej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)