Humble Mobile Bundle 4, czyli nowa okazja dla wielbicieli przenośnego grania

05.03.2014 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wobec ostatnich akcji Humble Bundle chyba trochę zapomnieliśmy, że na wyprzedażach organizowanych w szczytnym celu uzbierania funduszy dla organizacji charytatywnych pojawiają się nie tylko gry PC. Humble Mobile Bundle 4 z projektami dla urządzeń z Androidem o tym przypomina. Za grosze można stać się posiadaczem ciekawego zestawu umilaczy czasu. Wśród nich jest kilka niewątpliwych przenośnych hitów.

Humble Mobile Bundle 4

Przede wszystkim otrzymujemy cyfrową wersję popularnej gry planszowej Osadnicy z Catanu. Do tego dochodzi wzorowana na darmowym projekcie Canabalt platformówka Vector, jednak z dużo lepszą grafiką oraz animacją postaci, wyścigi skuterów wodnych Riptide GP2, a także strzelanie do nieumarłych z pokładu samolotu AC-130 w Zombie Gunship. Płacąc więcej niż aktualna średnia (w tej chwili ponad 3,6 dolara) dostajemy ponadto niezwykłe Badland w wersji Premium, a także coś dla wielbicieli oddziału Tęcza 6 Toma Clancy'ego, czyli taktyczne Breach & Clear. Gry nie mają za dużych wymagań.

Wpłaty jak zwykle można dowolnie rozdzielić między producentów, fundacje (EFF oraz Child's Play) i samo Humble Bundle. Normalnie za paczkę dalibyśmy ponad 37 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także