r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iKASA Getin Bank

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny
lub zeskanuj:
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iKASA Getin Bank to aplikacja dla klientów Getin Banku, za pomocą której można płacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka bez konieczności używania gotówki.

Aplikacja jest przypisana do konta bankowego użytkownika. Aby zapłacić, wystarczy uruchomić program, wpisać kod PIN, a następnie wybrać opcję "Zapłać". Wówczas wyświetli się kod kreskowy do zeskanowania przez pracownika sklepu. Pieniądze zostaną pobrane z rachunku użytkownika, a w aplikacji znajdziemy historię dokonanych transakcji.

Aby skorzystać z aplikacji, wcześniej w bankowości internetowej Getin Banku należy aktywować dostęp do usługi iKASA, a następnie skonfigurować kod PIN, którym zabezpieczymy dane w programie. Kod ten można też zmienić za pomocą aplikacji mobilnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zmierzch płatności mobilnych w Biedronce: 15 transakcji na godzinę w całym kraju

93
23.06.2016  •  Adam Golański

Z hukiem zapowiadano rewolucję w płatnościach – skończyło się skomleniem. Płatności mobilne, przeprowadzane za pomocą smartfonów, mają się w naszym kraju mizernie. Źle to wróży popularności u nas nie tylko tych nowych systemów płatności Apple’a i Samsunga, ale też innego hucznego projektu mobilnego, tj. elektronicznego dowodu osobistego jako aplikacji. Czyżby Polacy woleli rozwiązania bardziej twarde i namacalne, niż aplikacje w smartfonach? Pojawiły nowe dane o płatnościach mobilnych w Biedronce. Biorąc pod uwagę skalę działania tej sieci sklepów i jej popularność w naszym kraju można uznać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.