iKASA Getin Bank

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iKASA Getin Bank to aplikacja dla klientów Getin Banku, za pomocą której można płacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka bez konieczności używania gotówki.

Aplikacja jest przypisana do konta bankowego użytkownika. Aby zapłacić, wystarczy uruchomić program, wpisać kod PIN, a następnie wybrać opcję "Zapłać". Wówczas wyświetli się kod kreskowy do zeskanowania przez pracownika sklepu. Pieniądze zostaną pobrane z rachunku użytkownika, a w aplikacji znajdziemy historię dokonanych transakcji.

Aby skorzystać z aplikacji, wcześniej w bankowości internetowej Getin Banku należy aktywować dostęp do usługi iKASA, a następnie skonfigurować kod PIN, którym zabezpieczymy dane w programie. Kod ten można też zmienić za pomocą aplikacji mobilnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!