r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iMazing 2.5.3

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMazing to narzędzie kierowane do posiadaczy wszelakiego rodzaju urządzeń przenośnych firmy Apple. Umożliwia ono łatwy transfer danych pomiędzy komputerem a iPhonem, iPadem, iPodem lub Apple TV.

Galeria programu

Program pozwala korzystać z wspomnianych urządzeń jak z zewnętrznych magazynów danych. Po podłączeniu ich do komputera system Windows wykrywa je jako standardowe dyski twarde i pozwala w łatwy sposób przenosić pliki i foldery pomiędzy komputerem a np. iPhonem. Dodatkowo iMazing wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść" co dodatkowo poprawia komfort pracy z aplikacją.

Oprócz wspomnianych funkcji iMazing daje użytkownikowi możliwość zarządzania taką zawartością urządzenia jak wiadomości SMS, lista kontaktów czy kalendarze, notatki, historia połączeń, wiadomości głosowe, a nawet dane programów. Aplikacja oferuje rozbudowany mechanizm tworzenia i przywracania kopii zapasowych, które uwzględniać mogą tylko wybrane przez nas elementy. Backup danych odbywać się może w bezpieczny sposób za pośrednictwem sieci bezprzewodowych.

iMazing pozwala na połączenie urządzenia Apple w standardowy sposób za pośrednictwem kabla USB oraz bezprzewodowo przez WiFi. Do poprawnego działania narzędzia nie jest wymagana instalacja na komputerze iTunes.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.