iMesh 12.5.0.5018

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMesh 11 to najnowsza wersja niegdyś bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do bezpośredniej wymiany plików (p2p) za pośrednictwem Internetu.

Nowa wersja przynosi ze sobą sporą ilość zmian w tym całkowicie przebudowany, bardziej przejrzysty interfejs, możliwość przeglądania profili użytkowników oraz zasobów jakie udostępniają. Teraz dzięki iMesh DJ wystarczy wpisać nazwę wykonawcy lub utworu, aby stworzyć listę gotową do słuchania. Muzykę można ręcznie lub automatycznie zsynchronizować z podłączonym iPodem i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Dodatkowo iMesh posiada wbudowany odtwarzacz filmów HD, który umożliwia oglądanie w trybie pełnoekranowym.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi zmianę domyślnej strony startowej oraz instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć wprowadzania w przeglądarce wspomnianych zmian.
  2. Pobieranie niektórych plików (programów/filmów/muzyki) za pomocą programu iMesh oraz korzystanie z nich może być niezgodne z licencją producenta (wytwórni) i/lub polskim prawem!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

1. Z lewej robisz top listy 2. Centralnie widok co słuchasz 3. i jaki plik masz mp3 czy mp4 i AV, 4. Gdy zauważysz te same mp3 usuwasz z iMesh i dysku
1. Czasami wirusy, 2. Nie zalogujemy się na konto bo włamali się do bazy danych i z tąd problemy z logiowaniem
ocena użytkownika
14.10.2018 17:56 • Recenzja do wersji 12.5.0.5018

Stare iMesh 8 lub 9 były super, nowy interfejs to popsuł. szukam cały czas programu do mp3, mp4, AV, flv, aby oprócz odtwarzania było można usunąć z folderu i z dysku jak trzeba. Niestety nie ma, jak są to interfejs mają okropny. Ponadto w imesh miało się wlasną stronę z gotowymi kodami html z innych stron, również z you tube. Naprawdę było super, robiłem listy na kolędy , dla żony disco polo, i na imprezę z disco , romantic disco i rock and roll https://www.youtube.com/watch?v=n9fltCa5hyE oglądałe i słuchałem ja inni było supeeeer! Nawet gry można było wstawić na profil i inni mogli grać z twojego profilu. Program legenda. Przeklęci hakersi co nam konta pokradli! Pozdrawiam krzysiek